Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi note 10 pro vagy Redmi...

Redmi note 10 pro vagy Redmi note 11 pro 5g?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlásnál vagyok és nem tudok jelenleg dönteni az említett kettő között. Akinek megvan az egyik vagy akár mindkét készülék tudna írni tapasztalatokat, véleményeket? Miben különböznek leginkább, melyik éri meg esetleg jobban.

2022. aug. 8. 05:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sincs de Kínai telefonok esetében érdemes az aktuális generációt venni, nem az előzőt. Aktuális is fél éves. Támogatásban nem túl erősek, pláne hogy eltelt már fél év.


Különbségek itt vannak:

[link]


Nagyon picivel gyengébb a Proc, de akkor is ez éri meg jobban a kettő közül.

Kicsit jobb kamera, fényesebb kijelző max 450vs700 nit, gyors töltés 33vs67w ha fontos... Viszont valamivel gyengébb az üzemideje...


Mindazonáltal a 11 széria nem lett ár érték bajnok.


Hasonló árban a Samsung A52s 5G -t ajánlom figyelmedbe, ameddig ki nem kopik a piacról. CPU ban kamerában, támogatásban jóval jobb, egyedül a Gyors töltés hiányzik belőle. Mármint csak 25W os


Itt egy hármas összehasonlítás:

[link] &idPhone3=11039

2022. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem inkább Note 11S 5G vagy Galaxy A33 5G
2022. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Odrely válasza:
Szia a Note 11 és a Note 10 Pro szinte ugyanaz, de a 11 újabb és a 10 erősebb egy picit (szerintem nem érezhető),lehet azt lenne érdemesebb. Nekem Note 10 Pro-m van, én meg vagyok vele elégedve.
2022. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!