Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám a képernyőzár...

Hogyan tudnám a képernyőzár mintát feloldani?

Figyelt kérdés
Huawei telefonom van és sajnos elfelejtettem mi volt a minta amit megadtam a beállításkor.Így nem tudom használni a telefonom,már mindenféle mintát próbáltam.

2022. aug. 8. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Elfelejtettem ??? A telefon eredeti tulaja biztos tudja.
2022. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Sajnos nem lehet feloldani a mintát a minta ismerete nélkül. Egy lehetséges megoldás létezik arra, hogy feloldd a telefont, és újra tudd használni, de ez az adataid elveszítésével jár. Egészen pontosan a gyári adatok visszaállításáról van szó.

Amennyiben tudod a Google fiókod jelszavát, amivel be vagy lépve a telefonra, abban az esetben keress rá a telefonod modelljére, és írd mögé, hogy hard reset, és nézd meg, hogy hogyan kell csinálni, de általában az alap az, hogy kikapcsolt állapotban be kell lépni a Recovery menübe a hangerő fel, és a bekapcsoló gombbal, és abban a menüben a hangerő le, és fel gombokkal lehet lépkedni, és meg kell keresni a Factory reset lehetőséget. De pontosabb infót ad a Google, ha megkeresed. Fontos megjegyezni, hogy ha visszaállítod a gyári állapotba a telefont ilyen módon, akkor net nélkül nem fog tovább engedni a kezdeti beállítások képernyőn, hanem kérni fogja az előző Google fiókot, amivel a készülék korábban szinkronizálva volt. Ha ezt nem adod meg neki, akkor nem tudsz továbblépni ezen a lépésen. Ez egy lopásgátló funkció, ami ugyan a lopást nem gátolja meg, de a tolvaj nem tudja a telefont használni.

Viszont ha nem tudod a jelszavad vagy az email címed, akkor gondolkodj a mintán, mert mint már fent is említettem, a gyári visszaállításkor kelleni fog a régi Google fiók.

2022. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 😂😂😂
2022. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A képernyőzár teszi a dolgát, slussz :)
2022. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet egy mintát (amit naponta többször használsz) egyik pillanatról a másikra "elfelejteni" ??


1.: Vagy loptad, és akkor add vissza a gazdájnak


2.: "Találtad". Ez esetben add le a rendőrségen


3.: Sajátod, de tényleg "elfelejtetted" - Ez esetben NINCS szükséged okostelefonra.

2022. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
#5 én a telón az ujjlenyomatolvasót, az arcfelismerőt, illetve kódot használok. A kódot biztonsági okokból néha-néha kéri. Nehogy elfelejtsem. 😁😂
2022. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is gyanús, egy ennyire gyakran használt dolgot nem lehet csak úgy elfelejteni! Tutira másé a teló, akinek kutakodni akarsz a virtuális dolgaiban, ehhez pedig nincs jogod!
2022. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!