Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy új iPhone 13-nál 8:40perc...

Egy új iPhone 13-nál 8:40perc üzemidő az jónak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok iPhone tulajdonosok!

3 napja vásároltam meg a telefont és leteszteltem stopperral folyamatos használat közben . YouTube, Instagram, Whatsapp, Google, stb. Ment 1-1 órát 100%-ról kikapcsolásig. A tiétek mennyit bír kb?



#iPhone 13 #iPhone 13 Akkumulátor üzemidő
2022. aug. 13. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ennyire mélyen nem izgatott a dolog hogy lemérjem, de az én iphone 12-m kb 7 órát bír ki
2022. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Igen

Nekem 13 Pro kicsit kevesebbet szokott bírni de nem nézek pl videót rajta ami időben sok de keveset fogyaszt

2022. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Minek kellett a stopper? Ott van a beállításokban a képernyőidő és az akkumulátor fülön is írja percre pontosan, apponként 😂😂😂😂
2022. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Igen jó időnek számít folyamatos használat ellenére és teljesen új készüléknél a 8 óra 40 perc üzemidő.
2022. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!