Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 vagy Iphone 13pro?

Iphone 13 vagy Iphone 13pro?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik készüléknek van jobb akkumlátorja?

Fontos hogy jó képet és videót készítsen nappal-ejszaka is de nem várok el csúcs kategóriát.

Átlagos dolgokra használnám fb, insta, néhány játék és így ennyi

Melyiket válasszam?



2022. aug. 15. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

"Nem várok el csúcskategóriát és átlagos dolgokra használnám, mint insta meg facebook."


De azért az egyik legdrágább csúcskategóriás mobilt nézegeti. Logika level 1000. :D

2022. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha ki tudod fizetni a prot, akkor az. Sokkal jobb a kamerája! Én imádok vele fotózni. A fényképezőgépemet el is adtam, mert nem használtam...
2022. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
ja és az akksija is jobb a pronak mint a sima 13-nak.
2022. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
40%
Inkább vegyél egy Nokiát. A legjobb akkumulátor és strapabíróság. Én leginkább a 3310 est ajánlanám
2022. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves első!

2-3 évre minimum tervezem a telefont. A Samsung sem dobott ki olcsóbban 😙

Szeretek fotózni ezért választanám ezt és nekem ez így jobban megéri minthogy fel év után tönkre menjen a teló

Jelenleg egy Samsung galaxy s20 FE-m van és ez is 260 ezer volt listaárasan😄 mégis tökéletesen működik, de egy kicsit jobb üzemidőre és kamerára vágyom :)

2022. aug. 15. 23:48
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Igaz, az S20 FE régebbi, de hasonlóan jó képeket és videókat készít, mint az Iphone 13. A 13-ban viszont nincs optikai zoom. Szóval kamera szempontból, nem érné meg Iphone 13-ra váltanod. Üzemidőben sem jobb a 13, talán rosszabb is. A 13 talán csak processzorban jobb. De az FE-t én állandóan játékokkal nyúzom, de reccenés nélkül viszi mindet. A PRO kamerarendszere jobb, mint az FE-é. Ott azért, már látszik a különbség. Az üzemidő kb. hasonló lehet, ha valaki nyúzza, de normál használat mellett, talán a PRO tovább bírja.

"Átlagos dolgokra használnám fb, insta, néhány játék és így ennyi"

Erre még az FE is bőven sok, nem hogy, a 13. :) Ha túl sok a pénzed, akkor vegyél PRO-t, mert az jobb, az FE-nél és tényleg sztár fotókat és videókat csinál, de én a helyedben megtartanám a telefont, és vennék egy jó kis fényképezőgépet. Olcsóbbra jössz ki és jobb fotókat fogsz tudni készíteni, mint bármelyik mobil.

2022. aug. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13 Pro egyértelműen. Még a sima 14-el szemben is jobb vétel lesz akár szürkeimportosan is.
2022. aug. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6-os megadta a korrekt választ. Egy 200 ezer körüli fényképezőgép 6x jobb képeket fog lőni, mint bármelyik telefon. Azt vedd, ha a kamera a lényeg. Üzemidőre meg egy olcsóbb telefon is elég, valami Xiaomi.
2022. aug. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13 peo max
2022. aug. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Morzsi007 ***** válasza:
Az S20FE is jó telefon. Az iphone processzora jóval erősebb, de hogy ezt napi átlagfelhasználás mellett mennyire érzékeled, az más kérdés. videózásban élen jár az iphone, fotózásban néhol jobb lehet a Samsung, de nekem tesztek alapján a 13-as képei tetszettek inkább túlnyomórészt. A 13-as szériának a legjobb az energiafelhasználása az apple telefonok között. Így az van olyan jó, mint az S20FE, annak ellenére, hogy kisebb az akku kapacitás. Ha van pénzed rá vedd a Pro-t, miért ne. Én lehet megvárnám az új szériát, 1-2 hónap, aztán kiderül.
2022. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!