Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet függetleníteni...

Ki lehet függetleníteni amerikai AT&T vagy más szolgáltatós mobilt ha otthon szeretném használni?

Figyelt kérdés

Rég nem vagyok benne a telefon világában, de régen lehetett ilyet. Az Államokban utazom és megérett a mostanim egy cserére, emellett szemtelenül olcsók itt telefonok.


Egy Reinfurbished S22 Ultrát szeretnék beszerezni $470-os árban csak az a helyzet hogy szolgáltatós.


Anno még a Blahai aluljáróban oda lehetett adni Abdulnak és 10 perc múlva visszahozta hogy egy "5ös lesz öcsi" , vagy 20 perc online deepsearch után otthon magadnak is meg tudtad csinálni.


Tudni szeretném hogy van e még lehetőség otthon függetleníteni?


Előre köszönöm a válaszokat!



2022. szept. 5. 14:09
 1/8 Morzsi007 ***** válasza:

Szolgàltatós, AT&T.

Az sem biztos, hogy megfelel az európai szabványnak, vagyis lehet nem tudod itt használni. Valamelyikbe SIm kártya sem kell, az mondjuk lehet a Verizon.

2022. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt megveszed, kérdezd meg Abdult.
2022. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Abdul minden bizonnyal már a pokolban csapd le csacsizik Berki és M. Richárd társaságában
2022. szept. 5. 17:26
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:
Az meglehet. 😬
2022. szept. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem a függetlenítés lehet progblémás, hanem az is, hogy más frekvenciákat használ az AT&T, mint itt Európában, a nem használt frekvenciák pedig le lehetnek tiltva benne a mobilban, amit nem feltétlenül lehet visszakapcsolni, emiatt itt egy országban sem lehetne használni.
2022. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Teljesen jogos! Dobom az ötletet akkor! Köszönöm a válaszokat ❤️
2022. szept. 9. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy ki lehet. Már függetlenítve vettem AT&T-s Samsung Galaxy S7 Active-t az ebayen. Sajnos ezt az ütésálló "féltégla" változatot az S7-ből csak az AT&T-nek szállította a Samsung, Európába nem.

Belépve a szerviz menübe az egyik menüpontban egy nagy rakás lehetőség közül lehet választani, hogy milyen hálózaton szeretné használni az ember. Miután vettem, elég sokáig használtam úgy, ahogy volt, sok helyen szívtam is, mert nem volt 4G. Amióta beállítóttam, hogy végszükségben még a 2G-t is használja, azóta a helyi vasbeton vásárcsarnok mélygarázsában is működik. Egy bosszantó apróság maradt csak az AT&T-ből: bekapcsoláskor mindig az AT&T logo is megjelenik a Samsung után, ennyit ki lehet bírni.

Arra figyelj oda, hogy már függetlenített telefont vegyél, ne te akard megoldani itthon.

2022. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Köszönöm, így is tettem és minden rendben van vele.
2023. aug. 31. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!