Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik használ több energiát,...

Melyik használ több energiát, ha estére ki van kapcsolva az okostelefon (tehát pl egy esti kikapcsolás, reggeli bekapcsolás) vagy ha egész este be van kapcsolva (de nincs használva)?

Figyelt kérdés

2022. szept. 24. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen a különbség, de kikapcsolva nyilván nem fogyaszt. A bekapcsoláshoz nem kell hú de sok energia.

Viszont jobb az akkumulátornak, ha folyamatosan megy.

2022. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Öööö, az nem jön szóba, hogy kipróbálod? Ha Xiaomi, az magában is tud időzített ki-bekapcsolást.
2022. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huawei is tud
2022. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kikapcsolt állapotban nem fog annyit fogyasztani.
2022. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha magától be tud kapcsolni, akkor csan negy valami elektronika a hátterben, az meg leeszi a gatyáját a kerdezőnek. Ennyire betalált a rezsidémon, hogy egy telót is ki kell kapcsolni éjszakára?
2022. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
én a héten kétszer is a munkahelyen töltöttem a telefont. biztos csődbe fog menni a munkahelyem, én meg dúskálni fogok a megspórolt sok pénzben.
2022. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!