Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható a Samsung...

Mennyire megbízható a Samsung Galaxy J5 2017 telefon?

Figyelt kérdés

Most akarok venni ilyet. Direkt ilyen kisebb méretűt ami még zsebbe elfér.

Van egy Apple iPhone SE 2016-os telefonom, de csak gondom van vele, hogy nem androidos. Pedig erre még mindig jönnek a szoftverfrissítések: [link]


2022. szept. 30. 04:11
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Amennyire egy 5 éves használt készülék megbízható lehet. Akku csere után alap telefonnak elmegy.
2022. szept. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Az egy 5 évvel ezelőtti alsó kategóriás telefon. Levélnehezéknek még biztos jó...

Galaxy S20/S21/S22

Zenfone 8/9

Xperia 5 II/5 III/10 III/10 IV

Ezeket nézegetném inkább.

2022. szept. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amiket ajánlottál azoknak 6 col feletti a kijelzőjük, amilyenek nekem nem kellenek. 5 colostól nem kell nagyobb.

Van nekem egy 6,18 colos Xiaomi telefonom is, amit megint csak nem használok a nagysága miatt. Nekem olyanra van szükségem ami a nadrágzsebbe könnyen elfér. De ezt le is írtam az elején.

2022. szept. 30. 05:19
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Ha a J5 belefér a nadrágzsebedbe, akkor pl a Zenfone 9 is. A telefon méretét nézd, ne csak a kijelzőt:

[link]

2022. szept. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Volt J5 odaadtam egyik nagyszülömnek, nekem iOS van már, ki nem állhattam az androidot az utóbbi években mikor használtam. Nem ajánlom 5 évesen azt a telefont, lassan ki fog dölni mert az appok se kapnak frissítést aztán idővel el se fog az adott app indulni ha nem nyomod le a frissítést, de arra az app fejlesztők se engedélyezik igy a Storeból nem fogod tudni letölteni.
2022. szept. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Évekig volt ilyenem, szerettem. Azért váltam meg tőle végül, mert nagyon pici a saját tárhelye, folyton megtelt a frissítésekkel, hiábs raktsm ki mindent kártyára.
2022. szept. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2-#4 A J5-öt 22ezerért veszem. Karcmentesen, dobozában összes tartozékaival.

A Zenfone 9-et meg soha nem vennék 375ezerért, akkor se ha soha sem lenne telefonom az életemben. [link]

2022. szept. 30. 08:01
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

"Mennyire megbízható a Samsung Galaxy J5 2017 telefon?"


nem tudom, mert az enyém 2016-os.

még a gyári aksival üzemel.

2022. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!