Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges hogy valaki figyel...

Lehetséges hogy valaki figyel engem?

Figyelt kérdés
Iphoneom van és amikor a kamera használatban van felül megjelenik egy kis zöld pont, viszont ma a kezembe vettem a telefonomat és amikor kinyitottam vettem észre hogy ott van a kis zöld pont, aztán pedig ahogy ránéztem eltűnt. De nekem nem volt megnyitva a kamera és egy alkalmazás sem használta, mi lehetett akkor?

2022. okt. 6. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Uhhh hat nem tudom, fura
2022. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki: A zárolt képernyőt elhúzod balra mintha meg szeretnéd nyitni a kamerát. Aztán húzd vissza jobbra mielőtt megnyilna. Meg fog jelenni a kis pötty, aztán eltűnik, mert mégsem nyílik meg a kamera. Valószinüleg ez történt: ahogy felvetted a telefond a kezedbe arréb húztad egy picit a zárolt képernyőt és egy pillanatra bekapcsolt a kamera.

Ha lehúzod a vezérlő központot, akkor a legfelső sorban mutatja, hogy melyik app használta a kamerát, mikrofont, helyzetet.

2022. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted az arcfelismerés, vagy retina szkenner hogy a bánatba találja ki hogy te vagy az aki fel akarja oldani a készüléket ha nem kapcsolja be a kamerát?
2022. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A FaceID nem azt a kamerát használja. És feloldáskor nem villan fel a kamera működését jelző pötty.
2022. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Igen, valószínűleg emiatt jelenhetett meg. Kipróbáltam. Köszönöm szépen a válaszod.
2022. okt. 7. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!