Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-on be lehet állítani...

IPhone-on be lehet állítani ezt a parancsokba?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy tök menő lenne nekem ha pl 40% akku töltöttség alatt bekapcsolná azt a mobil hogy az akkuba beleírva mutassa a hátralévő akkumulátor %-ot.

100%tól 41ig maradna így ahogy az előtt volt százalékok nélkül, 40%-ot elérve automatikusan bekapcsolná és mutatna a %-ot és mellette az alacsony toltottsegu modot.

Lehetséges ez?



#akkumulátor #alacsony töltöttség #Akkumulátor szazalek
2022. okt. 11. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
nem
2022. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig mekkora lenne :D

Sebaj, köszönöm szépen!

2022. okt. 11. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:

iOS16-on mutatja az akkuban a %-t. (nem mindegyik iPhoeonon)

De csinálhatsz a parancsokban akku%-okhoz különböző dolgokat, hogy mit csináljon. Adjn hangot, vagy kapcsoljon alacsony töltöttségű mdba, stb.

2022. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom. Viszont engem zavar az elején az hogy mutatja hogy hány %-on van (40-100 között)

Viszont amikor már olyan 30-35 körül vagyok akkor meg már érdekelne , csak nem akarom mindig ki be kapcsolni és ezért gondoltam arra hogy hátha van valami parancs erre.

2022. okt. 11. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Az nem elég, hogy küld egy értesítést 40%-nál és beteszi alacsony töltöttségű módba? Nekem 50%-nál van riasztás beállítva, töltéskor meg 90%-nál.

Igazából szinte bármit lehet állítani akku%-hoz, csak épp azt nem, hogy jobb felül bekapcsolja a %-ot. (vagy csak én vagyok türelmetlen ma a google-höz :D)

2022. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utána néztem én már, de sehol nem találtam, azért is tettem fel itt a kerdest hogy hátha itt tudja valaki.


Néha laggol a billentyűzetem, ha resetelem akkor törlődik a csereszövegeim?

Nem szeretném mert az első 1 évben folyamatosan irkáltam bele a szavakat hogy ha ekezet nélkül írok akkor azt kijavitsa nekem helyesen ékezettel ami még mindig nem a legtökéletesebb.

Az a baj hogy szerintem joval több mint 1000 szót irtam már be.

Nem szeretném ha kezdhetnem újra.

Tehát ha resetelem megmarad ?

Köszi a választ!

2022. okt. 11. 21:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!