Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kép a képben nem működik,...

Kép a képben nem működik, hogyan “javítsam” meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nagyon furcsa szokásom, és bármikor sorozatot/filmet nézek a telefonomon, általában valami mobilos játékkal játszom, és felül megy kis ablakban a sorozat. Ezzel eddig semmi probléma nem volt, de mostanában a Geometry Dash nevű játékkal szeretnék játszani, de amint megnyitom a játékot, bezárja az ablakot, és nem hajlandó elindítani. Levettem a hangot a játékról, megnéztem a beállításokat is, de nem tudom hogyan kellene megcsináljam. Valaki tud segíteni?:(

2022. okt. 15. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Más alkalmazással megy? Eddig működött a fent említett játékkal? Mert hirtelen az jutott eszembe, h nem a játék nem támogatja ezt a lehetőséget (már, ha van ilyen). Esetleg próbáld újraindítani a telefont.
2022. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, eddig mindig működött, és most is működik más alkalmazásban, csak a fent említett játékkal nem. :(
2022. okt. 19. 20:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!