Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ra zene masolas geprol...

Iphone-ra zene masolas geprol ITunes-al?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Toltottem le egy nagyobb mennyisegu zenet. Eddig is volt neha problema a zenemasolassal, ilyen kis szaggatott kor forma jelent meg 1-2 zene mellett. De most a 763 zenebol a telefonra kerult osszesen 409. Ugyan onnan toltottem le mindet, ugyan abban a formatumban az osszeset, es masolas kozben kiirta a gepem folyamatosan, hogy ”…-t meg …-t meg a …-t nem sikerult atmasolni a keszulekre, mert nem tamogatja ezt a formatumot.” Ez megis hogyan lehet?

Kb tiszta ideg vagyok, mert masfel napja ezzel szorakozok, hogy toltogetem le a zeneket. Valaki otlet?



2022. okt. 16. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

Ha van pénz majomra, legyen banánra is.

Ha iPhone kell, akkor fizess elő egy zenei streaming szolgáltatásra, annyiba kerül mint egy doboz cigi, 3 sör egy kocsmában vagy mint egy mekis ebéd. 2022 van.

2022. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a segitseged, igazan sokat segitettel vele!

(Ironia.).

Kepzeld, van ra elofizetve, de sok olyan van, ami ott nincsen fent, vagyis nem talaltam. Ezeket probaltam volna letolteni.

De meg egyszer kossz a semmit.

2022. okt. 16. 23:02
 3/15 A kérdező kommentje:
A masik meg, van youtube elofizetesem IS. Csak rengeteg zenevel jartam mar ugy ott, hogy benne volt egy lejatszasi listamban, es par honappal kesobb pedig azt irja, hogy toroltek ezt a videot. Es akkor meg mar nem tudom mi volt az a zene. Ezert IS toltottem le par kedvencemet, hogy meg csak veletlenul se legyen az, hogy csak ugy hirtelen a semmibol eltunik..
2022. okt. 16. 23:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia aktuális a probléma még?
2022. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#1

Sablon Sanyit olvashattuk nulla probléma megoldó képességgel.


Próbáltad átkonvertálni és úgy feltölteni?

[link]

2022. okt. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4, igen meg az


#5, koszonom! Ez eszembe sem jutott igy. Ma megprobalom, remelem sikerul

2022. okt. 17. 06:11
 7/15 Morzsi007 ***** válasza:
Milyen formátumot nem támogat?
2022. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha a gépen nézem a fájlok közt, ott azt írja hogy mp3 formátum, az iTunes-ban meg már MPEG formátumban van. És itt most ugyan azt a számot néztem mindkét helyen.
2022. okt. 17. 10:04
 9/15 A kérdező kommentje:
Most próbálgattam. Kipróbáltam az összes lehetöséget amit lehet választani formátumnak az iTunes-ban, de egyiknél sem másol át 409-nél többet...
2022. okt. 17. 10:33
 10/15 Morzsi007 ***** válasza:
Hasznàlj pl Foobar2000 appot, az mindenevő. Oda màsold az itunes-on keresztül fájlmegosztás ablakban.
2022. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!