Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell kikapcsolnom és...

Mit kell kikapcsolnom és miből kell kilépnem hogy ne küldjék vissza a szervizből az Iphone-t?

Figyelt kérdés

Hello.

Fel lesz küldve szervízbe az iphone-om és a boltban azt mondták hogy gépen jelentkezzek ki az olyan dolgokból mint az icloud, itunes illetve kapcsoljam ki az Iphone Keresése nevü dolgot és ez az amit nem értek.


Valaki tudna segíteni ebben?



2022. okt. 18. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

itt a leírás:

[link]

Erre azért van szükség, mert a szervizben valószinüleg visszaállítják gyári állapotra.

Viszont ha az iPhone keresése funkció be van kapcsolva, akkor csak a te AppleID-del lehet újra akticálni a készüléket, tehát nem fogják tudni tesztelni. Ez az icloud zár lényege.

2022. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
icloud.comra felmentem, beléptem és amikor rámegyek az Iphone keresésére akkor azt irja ki hogy nincsenek készülékek
2022. okt. 18. 20:20
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom kikapcsolni az aktiválási zárat és nem tudom eltávolitani az eszközök listájából mert ezt irja ki az iphone keresése [link]
2022. okt. 18. 20:31
 4/4 A kérdező kommentje:

mivel aznap vettem az iphonet amikor meghalt és nem volt sok időm használni talán akkor besem kapcsoltam ezt a funkciot. Ha már az icloud.comon az Iphone keresésénél nem hozza be az iphonom.


Ez az első Iphonom ezért még nem nagyon értek hozzá

2022. okt. 18. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!