Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy A73 5G-t nagyon...

A Galaxy A73 5G-t nagyon kockázatos nettről megrendelni, úgy hogy itthon nincs rá garanciális szervizelés?

Figyelt kérdés

Iszonyúan tetszik az A73, de ugye hazai piacon nem kapható, viszont nettről meglehet rendelni. De Samsungban azt mondták, hogy itthon sehol nem tudják garanciálisan szervizelni. De garancia nélkül sem? Meg amúgy eddig egy telefonomat sem kellett eddig szervízbe vinni, mert mindig vigyáztam rájuk. Szerintem ha szervízbe kell vinni, akkor ott már eleve bajok vannak... és most nem a leejtésekre, meg az ilyen balesetekre gondolok, hanem szimpla gyàri hibàkra.


Szerintetek megmerjem venni netről, vagy nagyon kockázatos, és inkább várjak hátha majd itthon kijön valami hasonló készülék?


Köszönöm a válaszokat!



2022. okt. 18. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, hogy mennyire engedheted meg magadnak az esélyt, hogy belebuksz és elromlik. Én alapvetően simán megrendelném, abszolút nem érdekel a gariztatás, 17 éve veszek dolgokat, eddig egyetlen egyszer kellett gariztatnom, azzal is volt annyi szenvedés, hogy így utólag basztam volna bele a kukába inkább.
2022. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emagon elérhető tehát írj rájuk és kérdezd meg tőlük a garit.
2022. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

nett (melléknév)

csinos és tiszta, takaros, rendes


net = internet

2022. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm szépen a rendkívűlien fontos nyelvtanórát....


A többieknek köszönöm a válaszokat!

2022. okt. 18. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokáig én is vártam az A73-ra, de nem jött, aztán jobban utánanézve a tudásának szinte csak az akksi méretében jobb, másban nem, szóval inkább A52s lett az opció!
2022. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!