Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le szeretném váltani szeretett...

Le szeretném váltani szeretett iPhone 8-as telefonomat. A sima 13 illetve 14 között gondolkodom. Átlagos, mindennapi használatra, megéri többet kiadni a 14-es szériáért?

Figyelt kérdés
"Átlagos, mindennapi használat"-ba számomra beletartozik, hogy mindent azon intézek, így több órát lenne naponta használva.

2022. okt. 26. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

A két készülék 99.9%-ban megegyezik. Annyi a különbség, hogy az egyik újabb generáció.


Átlagos, mindennapi használatra, megéri többet kiadni a 14-es szériáért?


Átlagos használatra egyik sem éri meg, mivel csúcskategóriás telefonok. Sajnos nem gyárt az Apple középkategóriás telefont, ezért mindenki aki IOS-t akar használni, kénytelen csúcskategóriát venni. Nálad is ez áll fenn. Ne vegyél 14-et, mert feleslegesen fizetnél majdnem 100 ezerrel többet. A 13 ugyan az (minimális a különbség). Az is még 5 évig fog kapni frissítéseket és üzemidőben is nagyon jó. Igazából szinte minden szempontból jó.

2022. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
a 14 könnyebb szerelni
2022. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
inkább 14
2022. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#2 mit akarsz szerelni rajta?

Xd

2022. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem 99,9 de 85%-ban megegyezik. A 13 jobban megéri. Legjobban talán a 13 Pro éri meg most
2022. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, alig van, aki kihasználja a készülék tényleges kapacitását, de most nem is ezen volt a hangsúly.

Nekem megéri. Szeretem, kellően gyors, hozzá vagyok szokva, kiigazodok rajta. A hangsúly főleg az utolsó kettőn van.

13 felé kacsintgatok szerintem:D

2022. okt. 26. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:

14 hátsó kamerái minimálisan jobbak, viszont a selfie kamerán már könnyebben észrevehető a különbség, de tudjuk, hogy a 13-é is nagyon jó.

A 14 egy minimálisan gyorsabb telefon, de pont észre sem veszed a különbséget.


Ha az alap 13 és 14 között gondolkodsz, akkor vedd a 13-at.

2022. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!