Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem töltődött a telefonom, mi...

Nem töltődött a telefonom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egész éjszaka töltőn van, ki is írta a villám jelet, szóval érzékelte, de csak merült.

Utána egész nap egy másik töltőn volt és szintén merült.

Most újraindítottam és elkezdtett tölteni



2022. nov. 5. 14:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Xiaomi mi 11 5G
2022. nov. 5. 14:23
 2/4 anonim ***** válasza:
- "Most újraindítottam és elkezdtett tölteni." Lehet hogy csak újra kelletett indítani. Ha újra indítás után tölt. Akkor csak annyi volt a baja, hogy ujra kelletett indítani. Ezeket a mai mobil telefonokat, még akkoris érdemes 2-3 naponta legalább egyszer újra indítani, ha egyébként nem tennénk meg.
2022. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, de valami oka csak volt hogy ezt csinálta, előző telefonommal semmi probléma nem volt, pedig nem indítottam újra .

Nem tudom azért, mert Xiaomi, vagy hogy a legtöbb telo ilyen.

2022. nov. 5. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Furcsa az biztos. Nekem új Redmi odatettem tölteni első alkalommal és furcsa volt, hogy nem tölt, meg ha hozzáértem lassú töltés volt. Szóval 4-5óra töltési idő alatt sem töltötte fel. Aztán vettem egy másik töltőkábelt és azzal jól töltött. Tehát a gyári töltő rossz volt.

Nem tudom nálad mi okozza, ha tudod nézesd meg vmi jó helyen.

2022. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!