Dupla apple ID?

Figyelt kérdés
Váltottam Iphone-t, az adatokat átvittem Iclouddal, bejelentkeztem apple ID val, elvileg csak az én eszközeim vannak hozzá kapcsolva ehhez a fiókhoz, viszont régebben egy ismerősömnek a régi Ipadjához használtam ezt a fiókot amihez hozzákapcsoltam az ő fiókját, hogy lelehessen tölteni újabb alkalmazásokat, ez aztán sikeres is volt, youtube videók alapján lett mókolva, kijátszva az, hogy lelehessen tölteni rá, de aztán ki is töröltem az ő fiókját, még akkor, és nem is látom az eszközök között, most viszont mikor a mentést visszaállítottam az új készüléken, van hogy a régi ismerős apple ID jának a jelszavát kéri, hogy letölthessek egy egy alkalmazást, viszont sehol nem találom, hogy ezt merre tudnám az én saját fiókomból törölni, merre találhatom ezt, hogy töröljem?

2022. nov. 8. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A saját eszközöknél töröld ki az ő ipadját
2022. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nincs ott!
2022. nov. 9. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:

AppleID-ket nem lehet összekapcsolni.

Szerintem az van, hogy letöltöttél azzal az AppleID-vel is appokat. Ezt akkor szokták csinálni amikor régiós korlátozást szeretné valaki kijátszani, vagyis olyan appot letölteni ami mondjuk csak az usában elérhető.

Namost ha áthoztál mindent az új iPhone-ra, akkor a másik ID-vel letöltött appok is itt vannak. Azokat pedig frissíteni csak a másik ID-val lehet. Ezért kéri annak a jelszavát. Töröld ki az appokat és elvileg megszűnik a gond.

Ha nem, akkor csinálj egy visszaállítást és ne tedd vissza a mentést.

2022. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!