Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom megosztani...

Miért nem tudom megosztani Hotspottal az mobilinternetem?

Figyelt kérdés
Digi szolgáltatónál, Iphone Se 2020 eszközömmel

2022. nov. 20. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert az iPhone egy iPhos. Androiddal simán működik. A drága almás cuccal a VoWiFi se működik, ami nem a Digi hibája, mert olyan szabványt használ amit az alma nem vesz át, de az összes többi gyártó igen.
2022. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam működik a VoWifi almán és meg is tudom osztani a netet. Biztos akkor csak én vagyok ilyen baromi szerencsés...

Kérdező csináj kényszerített újraindítást, állítsd alaohelyzetbe a hálózati beállításokat.

Illetve kérdezd meg a szolgáltatódat, hogy egyáltalán engedik-e a megosztást.

2022. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
#2 a Digi hivatalos álláspontja ezzel kapcsolatban: [link]
2022. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg fos. Mármint a digi. Az tényleg egy tróger szolgáltató. Ha mindenhol máshol működik iPhoneonon a vowifi csak digin nem, akkor miért az ájfón a fos? Nem értelek cimbora.
2022. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes, az összes többi gyártó összes többi telefonja miért működik a Digi hálózatán? Még a 2016-os LG-n is működik a hotspot, a VoWiFi csak azért nem, mert nem támogatja a telefon, de ha épp van térerő a hanghívás is tökéletes.
2022. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem régebben Androidos Huawei telefonnal nem működött a hotspot. Az APN-t kellet módosítani, és utána ment vele.

A DIGI APN: internet

APN típusa: default

A többi beállítás elvileg alap értéken jó.

2022. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Működik. A megoldás a kövekező:

1. beállítások - mobilhálózat - mobil adahálózat

2. lemész az aljára, ott találod a személyes hotspotot

3. az APN-hez beírod az internet szót, a felhasználónévhez és a jelszóhoz azt írsz amit akarsz, lényeg, hogy írj valamit.

Ezek után működni fog, de ezeket a lépéseket jól jegyzed meg, mert nekem sokszor elölről kell kezdenem, mikor bizonyos idő eltelte után újra meg akarom osztani.

2022. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
Technikai gond, nem jól próbálod.
2022. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült. #7. Alapján.
2022. nov. 20. 22:28
 10/10 anonim ***** válasza:
#7-es egy isten vagy, nagyon köszi… Hetek óta ezen dolgozok…
febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!