Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom kijelzojen a...

A telefonom kijelzojen a felső középső sarokban van egy fekete pötty, azt hogyan lehet kikapcsolni? Nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Az nem az előlapi kamera??
2022. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De, az.
2022. nov. 20. 22:45
 3/20 A kérdező kommentje:
Azt nem lehet kikapcsolni, hogy ne világítson feketén?
2022. nov. 20. 22:45
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Van olyan esetleg, hogy felül a sávot meghagyja az éresítési sávnak és így nem teljes képernyőn megy a telefon. De játékoknál, videóknál teljes képernyőn ugyan úgy fekete lesz. Mert az nem feketén világít, hanem ott a kamera van. Ott nincs olyan kijelző, ami tartalmat tud közölni, nincs pixel.

Azzal sokat nem lehet kezdeni.

2022. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De én nem azt szeretném, hogy fekete legyen a felső sáv, hanem az, hogy kikapcsolja a kamerát, hogy ne legyen ott fekete pötty, hanem színes legyen. Akkor nem lehet?
2022. nov. 20. 22:53
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

#5

Az sajnos nem megoldható.

2022. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem érted látom. Az ott nem a kijelző része. Az ott egy kamera. Egy hardverelem, amit nem lehet csak úgy szoftveresen eltüntetni, és kijelzőt növeszteni a helyére.


Régebben volt egy kérdés, azt hittem annál meredekebbet már nem fogok látni itt. Azt kérdezték, honnan lehet akkutöltöttséget letölteni, mert már csak pár százalékon van, és nincs nála a töltő.


Ez a mostani, a "feketén világító kamerát lekapcsolni" megelőzte... :D :D

2022. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Elfelejtettem megkérdezni, hogy milyen az a "középső sarok", mert fent csak egy bal és egy jobb sarok van. A másik kérdés, hogy hogyan tud valami feketén világítani? Eddig úgy tudtam, a fekete a fény hiánya, amikor egyáltalán nem világít valami. De ha te láttál már olyat, hogy egy fekete fényforrás a szemközti felületre egy árnyékkört tudott csinálni egy világos helyiségben, hát oszdd meg velünk ezt a tapasztalatot!
2022. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Oda van írva, hogy felső- ha tudsz olvasni. középső vagyis felső-középső sarok. nem bal és nem jobb hanem fent középen van.

Feketén meg úgy világít, hogy minden világít körülötte az meg fekete.

Nem értem miért kell minden kérdésbe belekötni, megértettem, nem lehet kikapcsolni. Köszi. Jól megcsinálták ezt is a fejlesztők.

2022. nov. 20. 23:19
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

#8

Hogy tud feketén világítani?? Ha jól tudom talán az amoled kijelző az, ahol a fekete pixel tényleg fekete és inaktív pixel. A többi kijelző meg világítja a feketét, ez az oka annak, hogy nem olyan szép a feketéje, mert az nem rendes fekete, hanem csak egy előállított szín.

De ne kötekedjünk már ennyire. Felső középső sarok, ennyiből lehet érteni, hogy felül, középen szélen(a kijelző felső pereménél/sarkánál) van a kamera.

Fekete szín van, most hogy mit mond rá nem mindegy?? Feltehetően nem egy rendszergazda típus, hanem egy laikus személy. Nem kéne ezért bántani. Azért van az oldal, hogy kérdezzenek.

2022. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!