Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a gyorsabb?

Melyik telefon a gyorsabb?

Figyelt kérdés
Egy 8 magos, 2,4 Ghz-es 6GB RAM-mal, vagy egy szintén 8 magos 2,05Ghz-es de 8GB RAM-mal. (csak ezeket a tulajdonságokat figyelembe véve)
2022. nov. 26. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Én úgy gondolom hogy a 8gb ramos a gyorsabb hiszen minél több a ram annál több infót tud eltárolni a készülék és igy gyorsabb. Nekem 4 gb ramos telóm van eddig gond nélkül visz mindent amit akarok de inkább netezésre használom, nyilván nagyobb játekokkal már nem birkozik meg de nekem nem is játékra kell.
2022. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga az órajel nem mond semmit, önmagában semmit sem jelent, írd le, hogy milyen mobilokról van szó!
2022. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Poco M4 Pro 8/256 és Samsung Galaxy a52s
2022. nov. 26. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő telefonról ódákat zengenek. Habár mostanában az új xiaomikra sokat panaszkodnak a samsunggal ellentétben. Hát nézz róla teszteket és a döntést neked kell meghoznod úgy is. Mindkét teló erős konstrukció.
2022. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tesztek alapján a Samsung Galaxy A52s a gyorsabb:

[link]

[link]

2022. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös! Itt az 5G-s Poco tesztje van, melyben 2,4-es proci van. Az általam kérdezett telefon viszont 4G-s.

De azért köszi. :)

2022. nov. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!