Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon kijelzőjét lehet...

Okostelefon kijelzőjét lehet egyszerűen papírzsebkendővel tisztítani? + Miért mázgás a kijelző? Naponta többször törlöm. Eddig mikroszálas törlőkendővel töröltem. De az sem vált be.

Figyelt kérdés

A bőröm alapvetően száraz. Mégis a telefon kijelzője mázgás szokott lenni.

A kezemet, illetve az ujjbegyeket is meg szoktam törölni, hogy ne legyen mázgás a kijelző. Mégis az.


Más pedig mondta, hogy ő havonta egyszer törli meg. Mégsem piszkos az övé.


Hogy van ez?!


És mi lenne hatékony?



2022. nov. 26. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szemüveghez való nedves törlőkendővel próbáld.
2022. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél rá egy jó üvegfóliát, majd ne felejtsd el leszedni a műanyag védőréteget. Nálam már volt olyan, hogy észre se vettem, hogy a fólia mindkét felén volt védő.
2022. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor törlöm. Nem gond ezt. Az aki havonta egyszer törli inkább az a baj. Elég igyéntelen lehet és nem zavarja a retek.

Sima papírzsepivel ne töröld, mert összekarcolod nagyon hamar! A papírzsepibe beleragadnak a porszemcsék és egyebek amik a kijelzőn vannak, illetve maga a papír is morzsálódik. Ezzel a smirglivel ha áttörlöd a telefont, be fog mattulni nagyon mahar. Szemüveget is tilos papírzsepivel törölni!

Vegyél egy-két jobb mikroszálat kendőt. Teszkóban például az autós osztályon vannak egész olcsón. Ezzel töröld le a kijelzőt. Ha nagyon "mázgás" akkor lehet nedves törlőkendővel is, például a szemüvegekhez valóval, vagy pedig popsitörlővel. A szemüvegtörlő után nem kell már áttörölni ha nem maradt foltos. A popsitörlős tisztítás után a mikroszálassal töröld át, mert attól viszont foltos marad.

2022. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1. Köszi! Olyan van itthon. De olyan is van többféle. Nem fogja összekarcolni...?


#2. Köszi! Most sajnos nem tudok venni. De ha lesz keret, eszemben lesz.


#3. Köszi! Eddig mikroszálas törlőkendőt használtam, de nem volt annyira jó tapasztalatom azzal. Oké, papírzsebkendőt nem fogok erre a célra használni!

(Nem tudtam, nincs szemüvegem, de a napszemüveget is mikroszálassal töröltem.)

2022. nov. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!