Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A motorola miért ilyen olcsó?

A motorola miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
Megbízható telefon? Jóval olcsóbb mint a konkurencia.. Miért?

#Motorola e32s, xiaomi, samsung
2022. nov. 26. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Mert kínai, olcsómunkások csinálják, az android adatvédelmét nem frissítik, így kb bárki kihasználhatja a rendszer gyenge pontjait. Szal pl ne bankolj rajta meg ilyenek.

Régi tehnikával működik, a gyors töltést nem támogatja, elavult a kijelző, elavult a kamera blablabla.

DE!! ha olcsót keresel, akkor ez egy jó ár/érték kategória de ne számíts sokra tőle, kisgyereknek pl jó, mert ha összetöri nem gáz pl.

2022. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A xiaomi is ilyen kategoria meg a samsung is, nem? Red mi 10? 9?
2022. nov. 26. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Az emlitettek kozul a xiaomi talan a legjobb a samsung meg a motorola ugyan az a kategoria manapsag
2022. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
számomra megbizhato jó telefon motorola, xiaomit viszont számomra vacak .
2022. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem programozásra veszem, hanem telefonálni, fényképezni, szép képeket csináljon.

Nincs szükségem 800 eurós ájfonra ha ez megfelel nekem 120 euros árkategória.

Majd ha keresek 3000eurot havonta akkor talán veszek ájfont..

2022. nov. 27. 08:42
 6/10 A kérdező kommentje:

Nézegetem még a sony xperia z1-et, samsung a13-at vagy tudtok esetleg mást ami jobb ezeknél? Hogy gyors legyen ott a ram legyen minimum 3GB,ugye?kb. Ebben az árkategóriában, 130,145 euroig

.

2022. nov. 28. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:

1 és 2 valami nagy birka lehet :D

a Samsung a legnagyobb telefongyártó az Apple mellett, teljesen megbízható telefonokat gyárt.

A Motorola szintén jó még manapság is, szoftverfrissítés terén maradhat el.

Sony már nem akkora ágyú, mint volt régebben, azt nem feltétlen ajánlanám, de jó is lehet.

Konkúzió: nézegess minél több tesztet a kiválasztott telefonról, én a mobilarénát tudom ajánlani.

2022. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Samsung telefonommal rengeteg problémám van egy ideje.
2022. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Samsung, ezelőtt 10-évvel csinált jó telefonokat, ma már kínai márka az is, és a legrosszabb fajtából
2022. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

el vagy tévedve pali...

milyen problémáid vannak?

2022. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!