Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom letiltani/letilta...

Hogyan tudom letiltani/letiltatni a Facebook-ot mobilról?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy a gyerekem a mobiljáról Facebook-ozzon (T-mobilosok vagyunk, tehát a 0.facebook.com-on ingyenesen eléri), mert éjjel-nappal azt csinálná. Hogyan tudom letiltatni? A szolgáltatóhoz forduljak?
2010. szept. 30. 13:02
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Egyszerűen kitörölsz egy beállítást a netkapcsolatnál.Onnantól kezdve sehova nem fog tudni felmenni.
2010. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azt be tudja állítani újból, nem? Valami végleges megoldást szeretnék találni.
2010. szept. 30. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Kikapcsolhatod, a beállításokban de Ő attól még nyugodtan vissza tudja kapcsolni. Végleges megoldás nincs, szolgáltató meg kétlem, hogy segítene.
2010. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tehetem meg, hogy az általam finanszírozott előfizetés netes elérését blokkolja a szolgáltató? Ez érdekes... :-/
2010. szept. 30. 15:33
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Blokkolni nem tudod, minden beállítást kitörölsz, bár ujra le tudja kérni.
2010. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem valami megnyugtató... Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 30. 15:51
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Ennél jobb ötletem nincs, esetleg a szolgáltatót kérdezd meg, hogy nincs e valami lehetőség rá, hogy letiltsad teljesen. Bár nem hiszem, hogy van ilyen.
2010. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!