Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 miért nem tölt...

Iphone 13 miért nem tölt kikapcsolt PC-ről?

Figyelt kérdés
Csak akkor nem tölt, ha ki van kapcsolva a PC, más androidos telefon tölt akkor is, ha nincs bekapcsolva.

2022. dec. 2. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Jó kérdés. 500mA áramerősséggel terhelhető az USB port és ez lehet hogy nem elég neki. Ez 5x0,5 vagyis 2,5W.
2022. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az áramerősségel van problámája, hanem amikor bekapcsolt a pc és elindult az op rendszer, akkor érzékeli hogy az iphone csatlakoztatva van, és akkor indul el a töltés. Szóval amikor érzékelik egymást, akkor tölt csak.
2022. dec. 2. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy nincs bekapcsolva a USB portok áramellátása kikapcsolt állapotban? Nálam pl az egér led fénye világít még ha ki is van kapcsolva a gép mert én bekapcsoltam ezt a funkciót.
2022. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, be van kapcsolva, ezért is írtam, hogy más telefon az töltődik.
2022. dec. 3. 11:43
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Pont ez a baj, hogy az op rendszer érzékeli, de amúgy nem tölt, mert nem elég neki az 500,vagy usb3-on az 1000 mA,plusz a fesz is számít.
2022. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!