Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a hiba javítható valamivel,...

Ez a hiba javítható valamivel, vagy csak a csere segíthet?

Figyelt kérdés
Note20-as telefonom van, a legújabb android verzió fut rajta. Egy ide tapasztalom nála azt a hibát - és a jelenséget nem tudom mihez kötni -, hogy ha sokáig nem piszkálni a telefont, nem reagál azonnal a bekapcsológombra, a képernyőre, de az SPenre sem, csak a fekete képernyőt mutatja, amíg a bekapcs gombot meg nem nyomom min 20szor. A hiba javítás érdekében próbáltam újraindítani (újraindítás közben is előfordul, hogy csak a fekete képernyőt mutatja, a logót nem, amíg nem kezdem el nyomozati a bekapcs gombot), rendszerfrissítéseket elindítottam, gyári visszaállítással is próbálkoztam, de a hiba megakadt. Egyik-másik hibamegoldási lépés után, úgy tűnt, mintha megoldódott volna a hiba, de fél nappal később ismét előzött, sőt ma egy újabb hiba is jelentkezett: ha sokszor egymásután megnyomtam bekapcsgombot, hívta a sürgősségi 112t. Ezen a hibának segíthet valami?
2022. dec. 6. 11:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Lefutattam a diagnosztikai programot is, de az sem mutatott semmit.
2022. dec. 6. 11:54
 2/4 anonim ***** válasza:

A sok bekapcs gombnyomásra aktiválódik az SOS mód automatán hívja a 112-t.


Próbáltad a képernyőre koppintásos ébersztést? Lehget a bekapcs gomb rakoncátlankodik.


Gyári visszaállítást próbáld meg, előtte mentsd le Smart Switch-el az adataidat.

2022. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1: próbáltam, arra sem ébredt, csak a sokadik koppintás
2022. dec. 6. 17:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyári is megvolt, nem segített
2022. dec. 6. 19:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!