Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Bethlen Gábor utcai Mobil...

A Bethlen Gábor utcai Mobil GSM mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Apple telefont szeretnék vásárolni ott. Kinek milyen tapasztalai vannak ezzel a bolttal kapcsolatban?

2022. dec. 6. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban? :D
2022. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikben.
2022. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Áá, a Baross Gábor utcai sokkal jobb...
2022. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy melyik városban? Ebben a k. országban minden is butapestről szól. Ami ott nincs, vagy aki nem ott él az nincs, nem létezik. A butapest vége tábla után úgy néz ki az ország mint amikor a játékban nem töltődik be a következő pálya :D
2022. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 - Ha feltesszük, hogy Budapest, akkor is legalább 8 különböző kerületben van Bethlen Gábor utca. De mondjuk ha úgy keressük, hogy "Mobil GSM Budapest Bethlen", akkor a belvárosban lesz egy ilyen (mert ugye van, akinek a már Nagykörúton kívül kezdődik a világ vége határa :)


Mobil GSM

Budapest, Bethlen Gábor u. 6, 1077

[link]


A kérdésre válaszolva: fogalmam sincs, sosem jártam ott, valaki szerint nem is létezem. :D

2022. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, Budapest. És a Keleti pályaudvar melletti Bethlen Gábor utcára gondoltam:D
2022. dec. 6. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Az lesz akkor, legalább ezt megtudtuk. Kicsit talán pontatlanul használtam a belváros és Nagykörút kifejezéseket - hiszen életem nagy részében nem is léteztem :)
2022. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!