Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be lehet állítani Androidon,...

Be lehet állítani Androidon, hogy a telefon bekapcsolás után képernyőzárral induljon, és azt fel kelljen oldani a PIN kód megadása előtt?

Figyelt kérdés
Most szilveszter éjjel feltételezésem szerint az alábbi történt a telefonommal. Ilyenkor az éjfél előtti-utáni pár perc a GSM hálózatok legforgalmasabb időszaka egész évben. A leterheltség miatt a telefonom nem volt képes szinkronizálni, a folyamatos sikertelen kísérletek ledöglesztették az Androidot, és a zsebemben újraindult a telefon. Benyomódott jó sok hülyeség, amikor a PIN kódot kérte, és mire legközelebb megnéztem, már PUK kódot kért. Ha valóban ez történt, az megelőzhető lett volna, ha képernyőzárral indult volna a telefon. Kerestem a beállításokban, de nem találtam ilyet. Olyat találtam, hogy "érintések megakadályozása zsebben hordás közben", de az már be volt kapcsolva. Xiaomi telefon.
2023. jan. 2. 13:41
1 2
 1/11 ludicrousSpeed ***** válasza:
Nem lehet. Nem a hálózat terheltsége volt a probléma (ami valójában kb senkinek sem okozott gondot). Valamint nem mindegy ilyen esetben, hogy a képernyőzár tilt le x időre x sikertelen próbálkozás után és azt kell kivárni (vagy egyéb recovery módszereket alkalmazni, ha nem letiltással védekezik a "készülék"), vagy PIN helyett PUK bevitele szükséges?
2023. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
inkább valaki megviccelt...
2023. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha képernyőzár van rajta, akkor nem tilt le, mert hibás PIN kódok sem kerülnek beírásra. Egyébként amikor éjfél előtt utoljára megnéztem, még jó volt, és amikor éjfél után először megnéztem, már nem volt jó.
2023. jan. 2. 15:40
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Végig a zsebemben volt a telefon, szerintem éreztem volna, amikor kiveszik és amikor visszateszik.
2023. jan. 2. 15:41
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

LOL!

Hát ezért kell ájfónt venni! Annál mindig a jelkódot kéri legelőször.

2023. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ájfónt nem veszek, egy ájfón árából vehetek 10 normális telefont :)
2023. jan. 2. 15:44
 7/11 ludicrousSpeed ***** válasza:

"Ha képernyőzár van rajta, akkor nem tilt le, mert hibás PIN kódok sem kerülnek beírásra."


Egy szimpla elhúzós szar az minden, csak nem zár. Kód, jelszó, minta, ujjlenyomat igen. Ezek bizony letiltanak ugyanúgy.

2023. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
A normális telefon az amelyik annak ellenére, hogy be van neki állítva, hogy ne érzékelje az érintéseket elcseszi a sim kártyádat és még ki tudja mit. Jó hogy nem verte el az összes pénzed a kártyádról vonatjegyre... szánalom, tragédia...
2023. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Annyi pénzt nem tudna elverni, amennyibe egy ájfón kerül :)
2023. jan. 2. 16:02
 10/11 ludicrousSpeed ***** válasza:
Nem csak iPhone létezik, és nem kell annyi pénzt kiadni értelmes készülékért.
2023. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!