Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IMEI szám alapján hány évre...

IMEI szám alapján hány évre visszamenőleg és milyen adatokat lehet megtudni a telefon használatáról?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy évekkel ezelőtt ismerősre bízott és általa eltulajdonított telefon adataira lenne szükség bírósági eljárásban. Mennyi időre vissamenőleg lehet adatot szerrezni így, a telefonba rakott SIM-ek és ez alapján telefonszámok visszafejthetőek e, illetve milyen adatok derülhetnek ki még ezáltal? A telefon még most is aktív, azért nem tiltattam le, hogy gyártsa a nyomokat?

2023. jan. 17. 03:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmi5. Csak annyit hogy most aktuálisan milyen uid számmal rendelkező SIM van a telefonban.
2023. jan. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te semmit sem tudsz kideríteni, hacsak nem a neveden van, de akkor is kellene hivatalosan a használójának a beleegyezése, hogy a vele kapcsolatos infókat neked kiadják.

Az pedig megint más dolog, hogy a bírósági eljárás keretében hivatalosan mit kérnek ki, ha egyáltalán sor kerülne ilyesmire. De ehhez sem jutsz hozzá.

2023. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából arról van szó, hogy az ismerősöm becsapott. Megkért, hogy hozzak ki a nevére egy telefont, mert a sajátjára betelt a kerete és fizetni fogja a részleteket. Természetesen nem fizette, a telefont meg eladta, szóval a telefon a nevemen van még, én fizetem a törlesztőta behajtócégnek, de már 2-3 jézen átment.
2023. jan. 18. 01:02
 4/4 A kérdező kommentje:
2-3 kézen
2023. jan. 18. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!