Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem az Iphone XS max...

Leejtettem az Iphone XS max telefonom azóta nem eredeti alkatrésznek ismeri fel az akkumulátort és nem is tölti,valami tipp?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd szervizbe, előtte adatokat iTunes segítségével mentsd le (ha tudod) és gyári visszaállítást alkalmazz.
2023. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Morzsi007 ***** válasza:
Mit ír ki? Kábelnél szokott ilyet kiírni, aksinál még nem láttam.
2023. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Használtan vetted a telefont? Volt már javítva/szérszedve? Eredeti az akku?
2023. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az akkut is ellenőrzi szoftveresen szóval kiírhatja, az hogy miért leesés után jött ez elő, nem tudom.

Szerintem szerviz a legjobb megoldás.

2023. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha bütykölt telefon, akkor lehet hogy áttették az elektronikát egy gyári akkuról és most ennek nem tetszett a pofon.
2023. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Használtan vettem körülbelül 1 éve azóta 1x volt kijelző cserélve rajta mert beázott, azóta annyit vettem észre hogy gyorsabban merül. Most pedig ha ki van kapcsolva es felrakom töltőre jelzi 1 piros csíkon, hogy be van dugva, viszont kb 3 óra alatt semmit nem töltött. Ha bekapcsolom akkor pedig azt írja ki hogy ismeretlen alkatrész az akkumulátor és kb 2 perc után kikapcsol magától.
2023. jan. 17. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:

vmi szalagkábel vagy kontakt hiba

Szervíz megoldja

2023. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:

Nem mintha segítene, de egy hardresetet megpróbálnék első körbe, ha nem változik a helyzet, akkor továbbmennék.

Valahogy biztonsági mentést csinálni, akár itunes segítségével aztán visszaállítást (restore).

2023. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen hátterű, beázott (IP68-as, tehát előzőleg 99% hogy valaki szétszedte és nem jól rakta össze), nem hivatalos szervizben megmókolt ájfón.

Orosz rulett teli tárral.

2023. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!