Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS-en be szoktátok zárni a...

IOS-en be szoktátok zárni a háttérben futó alkalmazásokat a telefon lezárása előtt?

Figyelt kérdés
Érdemes bezárni vagy felesleges?

2023. jan. 17. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Felesleges. Minek... Még olyan tesztet is olvastam, hogy az újramegnyitogatással csak energiát pazarolsz.

Múltkor kiváncsiságból végignéztem a futó appokat és még olyan is ott volt amit hetek óta nem használtam.

Nem kell vele foglalkozni, ez nem droid...

2023. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
#1 droidon sem kell vele foglalkozni, fanboy.
2023. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ráadásul nekem nagyon úgy tűnik, hogy ezek nem a háttérben futó alkalmazások, hanem csak egy app-history (egy listában levő régire "kattitva" látod, hogy újratölti, vagyis nem futott).
2023. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem
2023. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig zárom időnként, de nem az akkumulátor miatt, hanem csak az átláthatóság végett.
2023. jan. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A régebbiek természetesen már nincsenek a memóriában. De a nemrég hasznltak ott vannak, azokat nem tölti őjra.

De mindegy is... a lényeg hogy nem kell bezárogatni. Ha ot vannak nyirva, attól a telefonnak nem lesz rosszabb.

2023. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!