Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber-számletiltás. Ez hogy...

Viber-számletiltás. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Az illető letiltotta a számomat már tegnap viberen (többször fordult már ez elő). Nem láttam,hogy mikor van fent viszont a képét mindig láttam. Ma délutánra eltűnt a képe is, viszont biztos,hogy van kint neki mert másik telefonról látok mindent. Ezt hogy csinálhatta? Lehet letiltotta a számomat és kitörölt a kontaktok közül is? Akkor eltűnik a kép?

2023. jan. 20. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Le lettél tiltva, nem mindegy? Helyedben inkább békén hagynám az illetőt, mert elég gáz ez az egész.
2023. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak érdekel,hogy ezt hogyan lehet. Mert nem tudtam,hogy ezt így lehet kivitelezni.
2023. jan. 20. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek azok után tűnt el a képe, hogy törölte a Vibert. Ettől még a névlistában úgy jelenik meg valamiért még hónapok után is, mintha lenne neki, vagyis nincs ott, hogy "meghívás"
2023. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!