Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi hal meg ilyenkor a telefonban?

Mi hal meg ilyenkor a telefonban?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm elmondása szerint lejtette a telefonját a wc-be.Elsőnek neki ütődött a wc csészének a telefon állítása szerint betört a kijelző bár én csak az üvegfólián láttam hajszál repedést aztán bele esett a vízbe azt nem tudom azonnal kikapta e de azt mondta,hogy elkezdett forrósodni a telefon utána nem kapcsolt be.

Érdemes még ezzel valamit kezdeni vagy kuka?



2023. jan. 20. 16:26
1 2
 1/12 Szirty ***** válasza:
100%
Mindegy. Ha tudod mi hal meg azzal sem vagy előrébb.
2023. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Imádni fogod a válaszom: nincs olyan elektronika, amely túlélné a szarral vegyitett vécékagylót.

Mit érdemes kezdeni? Egy kesztyűvel utána nyúlni, és vitrinbe tenni, mint az ostobaság példaképe.

2023. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

a meduza csípést leszokták pisilni,

a mobilnak se árthatott már ?

2023. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a remény
2023. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2/


Hát kérdés,hogy tényleg wc-be ejtette e mert olyan jel nincs rajta amit te most leírtál.Lehet éppen,hogy csapba vagy vödörbe ejtette csak a wc-t mondta.

2023. jan. 20. 19:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Én vízbe ejtettem bekacsolva 2 mpig a régi telefonom, mégse lett semmi baja. Víz után alap az, hogy kikapod az aksit, és kiszárítod.
2023. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6/


Tudom,tesóm is egyszer vízbe ejtette ,kikapcsolta később én szétszedtem és max az usb csatlakozásnál volt egy csepp víz,azóta is rendesen működik.

2023. jan. 20. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha felforrósodott, akkor hónaljban lett zárlatos az akku.
2023. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8/


Ez pontosan mit jelent?

2023. jan. 20. 21:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja egyébként a telefont töltőre dugva nem melegszik tehát nem tölt meg valami fura kis ciripelő vagy milyen hang hallatszik a töltő portnál.
2023. jan. 20. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!