Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefon vízbe esett és...

Ha egy telefon vízbe esett és csak a képen látható mennyiségű kár található benne akkor egy usb/töltő port cserével javítható lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Ahogy elnézem max eddig jutott bele a víz,töltőre dugva volt valami kis ciripelő vagy ilyesmi hang,természetesen nem akkor lett töltőre dugva mikor bele esett a vízbe mert nem az enyém.A gazdája azt mondta míg nem kapcsolta ki úgy érezte elkezdett forrósodni a telefon.Na most ennyi hiba ki tudja nyírni az akkumulátort?Mert az akkumulátoron kivülről semmi nem látszik de lehet zárlatot tud benne okozni.A töltő porton alul is van ilyen fehér képződmény.



2023. jan. 20. 23:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10/


Igen a kijelzőt akkor tudom meg ha megveszem a töltőportot,fizikai sérülés nem látható a kijelzőn egy hosszú repedés csíkot láttam rajta de mikor a védő fóliát eltávolítottam azon volt a mély hosszú karc ami repedésnek nézett ki.

2023. jan. 21. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!