Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone nagyobb valószínűsé...

Egy iPhone nagyobb valószínűséggel bírja tovább, mint egy Android?

Figyelt kérdés

Az élettartamára gondolok. Eddig mindig csak androidos készülékem volt, egyik telefonom se bírt ki 3 évet se, idegörlően akadt, lefagyott, stb. Gondoltam rá, hogy váltok. Vélemények? Tapasztalatok?

(Ja meg az iPhone tényleg baromi rossz aksival bír?)



2023. jan. 24. 22:24
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Samsung Galaxy Note 8 (2018)

Immáron 5 éve használom ezt a telefont, és fogalmam sincs miből van de az istenért sem tudom széttörni pedig mindenegyes nap kicsúszik a zsebemből, kezemből. Szóval a töréstesztje biztosan zseniálisan jó.


Eddig egyszer volt szervizben, akkor is azért mert a töltő csatlakozója elromlott ibm 15k kicserélték.

Az aksija jelenleg siralmas, mindenhova ha megyek viszek töltőt vagy külsőaksit.

A képernyője szarrá van égve, tehát minden alkalmazást amit sokat használok bele van égve a képernyőbe. Látom a billenytuzetet, a chatfej helyét szóval ja elég durván nézz ki már. Ezeken kívül amúgy tökéletesen működik.

Utoljára tavaly szeptemberbe volt szoftver frissítésem.


Jelenleg én is gondolkozom a váltáson, most már eléggé meguntam a beégett képernyőt, és a folyton merülő aksit.

2023. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy melyik android. Van vagy 100 féle. Egy Cubotnál nyilván tovább bírja. Egy Snapdragonos S samsung vagy egy Google Pixel viszont bőven megközelíti vagy akár eléri az Apple élettartalmát.
2023. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

#9 vagyok

Pontosan miért lettem lepontozva? Akkor is jól működik ès akkor is jó az akksija, ha valakinek más telefon a favoritja…….

2023. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%

"Előtte androidom volt, 2 év után már csak felidegesített az összes."


Szerintem ezért lettél lepontozva (hozzáteszem jogosan) mivel ebből a mondatból semmi nem derült ki.

2023. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

#14

Mi nem derült ki? Feltételeztem hogy a kontextus miatt nyilvánvaló, hogy arra gondolok hogy 2 év után minden bajuk lett, belassultak, stb. Lényegében erre vonatkozott a kérdés……..???

2023. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
59%
7-es. Azt tapasztaltam hogy a hónapok múlásával belassult. Nem egy rossz telefonról beszéltem. Akkor az volt a legújabb egy Samsung 8+, ami helyett egy 7-es IPhone-t kaptam. Nem értem miért kell lepontozni amikor csak leírtam normálisan a véleményem. Nem anyát rám senkit csak elmondtam a tapasztalatom. Szép…
2023. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

#16

Ne vedd magadra, ahogy elnézem mindenkire nyomják a pirosat aki nem mindhalálig android fan. :D

2023. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%

17

mintha ettől rossz ember lennék, vagy nem próbáltam volna már az androidot :))

2023. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 NTBS ***** válasza:
74%
Ez a használattól függ.
2023. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Az en iphone 11pro-m 3,5 eves es kivaloan mukodik, 77%on all most az akksija. Az 5C-met is tobb mint 3 evig hasznaltam, a 3GSemet meg 4. En pl nem vennek andoridos telefont, de mindenki igenyei szerint valasszon. Felesleges az Applet fikazni, nagyon megbizhato. A 2006ban vasarolt iPod Nanom meg mindig ugyanugy mukodik (vagyis mukodne ha lenne iTunes support).
2023. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!