Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonmárkában csalódt...

Melyik telefonmárkában csalódtál már?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Samsung A50-esében. A 3 éves Huawei P9 után egy hulladék volt (szar újlenyomatolvasó, fókuszt soha nem találó kamera, jelentősen gyengébb térerő stb). Tudom, hogy nem egy kategória, de a technika feljődése miatt az ember azt gondolná, hogy az akkor új A50 is tud annyit mint egy 3 éves telefon.
2023. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Huaweiiiben, 6 hónap után belassult
2023. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Xiaomi Mi 10t másfél évet nem bírt és lehalt az egész usb vezerlője plusz nyáron folyamat túlmelegedett egy élmény volt lecserélni
2023. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Az Apple-ben, mert nem elég biztonságos, adatokat szivárogtat ki.


A BlackBerry-ben, szintén biztonsági okokból, mert szintén adatokat szivárogtat ki.


Az LG-ben, mert ízlések és pofonok ugyan különböznek, de számomra személy szerint rettenetesen taszító volt az akkoriban újabb készülékeinek felületének dizájnja. Egyszerűen rémségesen csúnya volt, már bocsánat :D Esztétikához értő emberként rettenetesen tudott zavarni az LG néhány vizuális megoldása.


A Lenovo-ban, mert teletették teljesen felesleges előre telepített alkalmazásokkal, és elég gyenge volt a processzor, meg minden egyéb hardverkomponens.


A Sony-ban, mert szoftveresen rendszeresen megbolondult időnként, illetve nagyon zavart, hogy egy akkor hardverileg csúcsminőségű kamera használhatatlan képeket készített a rosszul megírt szoftver miatt. A gyári kameraalkalmazás helyett külön alkalmazást kellett letölteni hozzá a valódi minőségének az eléréséhez, megkerülve a szoftveres "butítást".


A Xiaomi-ban, mert hemzsegett a felesleges, kitörölhetetlen és blokkolhatatlan előretelepített alkalmazástól, gyakran megbolondult a rendszer, a szoftver tele volt hibákkal, biztonsági szempontból egy tragédia volt, szivárogtatta az adatokat.


Bennük csalódtam már :D

2023. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

ZTE Blade gyenge lassú telefon, Microsoft telefon túl buták voltak egy okos telefonhoz képpest kevés normális app.

Xiaomi 1 év alatt tönkre ment lassú és hangszoroja szörnyen gyatra volt.

2023. jan. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ősidőkben a Siemens "ütésálló" telefonjaiban. Egy idő után az anyag öregedéstől kezdett repedezni, töredezni. Egy ideig legóztam, 2-ből 1-et, aztán váltottam, de szerintem a piac is hasonlóan gondolta, mert nem sokáig élt a mobilos üzletáguk.

Aztán volt egy HTC TouchPro 2 Windowsos okostelefon, de hamar túladtam rajta, mert a 480x800 65k kijelző kiábrándító volt. Maga a telefon akkoriban amúgy király volt, még időben eladtam.

Aztán azóta Samsungok vannak, víz- és ütésálló gombos, majd Galaxy S sorozat "féltégla" masszívabb házba épített példányai. Különösebb bajom nincs velük.

2023. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Nokia (kinyírták a kezemből a lumiát amit imádtam)


Samsung

2023. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi.


11T Pro 5G,fél éves volt, nyáron sétaltam az utcán vele és közben nyomkodtam. Aztán egyszercsak semmi előjel nélkúl kikapcsolt, és többet nem kapcsolt be. Ezt mind úgy hogy azelőtt bármi baja lett volna . Márkaszervizben azt mondták hogy nem rendeltetésszerűen volt használva és így már a garancia nem él. A telefon teljesen rendeltetésszerűen volt használva :).

2023. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
24%
Samsung. Eldobálta a térerőt, más telefonon hárompálcás volt a Samsungnál jelezte sms-ben, hogy nem fogadott hívásaim voltak.. Azóta lecseréltem a telefonokat csak Xiaomi telefonjaink vannak, voltak meg vagyunk velük elégedve (A1, poco m4 pro telefonok)
2023. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Apple. Iphone 7 nagyon keveset bírt az aksija, folyton töltögetni kellett, sokat vittem szerelőhöz és még ráadásul drága is volt. Nem kell több Iphone.
2023. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!