Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonmárkában csalódt...

Melyik telefonmárkában csalódtál már?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 21:28
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Samsung galaxy A40 egyszer leesett és meghalt, és 2 ismerősöm is ugyan így járt vele.
2023. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Samu A40. 2 évet sem bírt, napjában 50-szer írta ki, hogy nincs sim. Sem elérni, sem én hívni nem tudtam rajta. Kétszer volt sim csere, pár napig ment, aztán végleg megadta magát. Nagy csalódás volt, mert amúgy imádtam a kis mérete, gyönyörű kijelzője miatt.
2023. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Prince de Bretagne válasza:
68%
Wiko és Logicom ..... a Xiaomi ötösom 4 éve birja
2023. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi. Kettő is volt, az egyiket fél évig, a másikat alig 3 hónapig használtam. Szoftveresen borzalmasak voltak, akadtak, lefagytak stb. Az üzemidejük jó volt, azon kívül semmi más pozitívumot nem tudok mondani róluk.
2023. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
85%

Apple, Apple és Apple.

Sokszor tértem vissza a márkához hátha, de mindig nagy csalódás volt a vége. Iphone 5-től 10-ig mindenem volt, ezen felül a 13-nak adtam még esélyt. Nem biztonságos, stabilitási problémái voltak, és az üzemórás akksik.. Felőlem a következő széria akár még házi munkát is végezhet, akkor sem kell soha többé Apple kézi termék.. Emellett Huawei volt nekem egy minőség zavaros telefon, többet vártam tőle. Én Samsung párti vagyok, és valszeg maradok is. A válaszok között az alacsony kategóriás Samsungokat sorolták fel, igen azoktól nem kell sokat várni, de a Note és S szériában nem tudok kifogásolni semmit. Egy pozitívum szól az Apple mellett, tartja az árát, így amikor rájössz hogy egy hulladék, jó áron megveszik az elfogultak. :D

2023. febr. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 pfantom 113 válasza:
34%

Mindegy csak Androidos ne legyen.

Kb.olyan mint a Windows-os gépek.

Ha nem frissíted lelassul."videokártya és a többi nyalámságok"

IOS-os is lassul,de sokkal lassabban.

Szóval a lényeg, nem a telefon márkán vagy típuson múlik.

Hanem a rendszeren.

15 év alatt olyan még nem volt,hogy Apple elromlott.

Volt egy pár a családban és van is!

5-en vagyunk telefon,iPad,Macbook,Apple óra mindenkinek.

Akkucsere egyedül Macbook-ban kellett 3 év után. Ezt magam cseréltem.

De a rendszer miatt nem vásárolnék más készüléket.

2023. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

"IOS-os is lassul,de sokkal lassabban."


Imádom ezt megfogalmazást... :D

2023. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nokia. Vettem egy 800 tough ütésálló telefont, hogy helyettesítsem a munkában használt 7230-asomat, ami 10 éves elmúlt. Kai os volt rajta, a naptáramat egyáltalán nem tudtam átvinni. Egy szülinapot nem lehet beírni, mert egy évnél tovább nincs ismétlés benne! Telkönyvet trükkösen át lehetett vinni CSV fájl szerkesztéssel. Semmi nincs benne a régi hasznos dolgokból, ami az internet előtti korban hasznos volt, viszont 4G van benne, és nem érintős! Egy hulladék. 0,3mp kamera, f0s hangszóró. Vettem új burkolatot a régi telómra, és már 12 éve használom :-) . Régen embereknek gyártottak telefont, most fogyasztóknak sz/\rt.
2023. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!