Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha appletől visszatérítést...

Ha appletől visszatérítést igényeltem akkor az hova érkezik?

Figyelt kérdés
Egy appban vásároltam (nem szándékosan) igényeltem visszatérítést majd azt írták hogy “visszatérítve” ezt e a visszatérített penzt hova kéne kapnom,mert sehol sincs.Tegnap irtam nekik emailt de semmi valaki segitsen

2023. jan. 30. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj 5-7 napot, hogy a visszatérítés megérkezzen a számládra, az Apple támogatás szerint.
2023. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oda kapod ahonnan fizettél.

Ha kártyával fizettél, akkor arra fogod visszakapni.

Ha a telefonszámláddal fizettél, akkor pedig a következő hónapban fogják azon jóváírni.

2023. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vásároltál, és mégse tetszik a termék akkor 14 napon belül el állhatsz! Ez csak az online vásárlásra igaz! Na most vásárlásnál használtál egy bank kártyát, amelyhez tartozik egy bankszámla! És az adott bankszámládra lesz vissza térítve a pénzed, méghozzá a vásárlásnál megadott bank kártya adataid alapján. Magyárán vissza fordítják a vásárlás összegét. És ez a folyamat, banktól függően 5 - 7 munka nap is lehet!
2023. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!