Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelöli a Messenger...

Miért jelöli a Messenger olvasottnak az üzeneteimet úgy, hogy nem is láttam őket?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor van az, hogy a Messenger nem hogy nem jelez üzenetet, de a fiókomban olvasottként is találom meg napokkal később, amikor már kezd gyanús lenni, hogy valaki hogyhogy nem válaszolt eddig. Nektek is szokott ilyen lenni?
2023. febr. 1. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem szokott
2023. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy nincs-e valaki más is bejelentkezve a fiókodba mert ilyet nem szokott magától csinálni
2023. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert egy nagy energiaforrásigényű, hektikusan működő kémszoftver. Ilyeneknél pedig ez az eset gyakran előfordulhat.
2023. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bugos az egész, nekem pont az ellenkezője szokott lenni, hiába nyitom meg, hiába válaszolok, stb, nyaggat tovább hogy olvasatlan..
2023. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért, mert a messengert olyanok fejlesztik, akiknek nagyon nem kéne.
2023. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!