Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibázhattak a telefon szervize...

Levikekecr121 kérdése:

Hibázhattak a telefon szervizeles során?

Figyelt kérdés
Üveghátlap cseren volt szervizben az iPhone12pro telefonom.ahogy visszakaptam feltűnt hogy nem úgy bírja az akksi mint mielőtt beadtam mostanra pedig 2 hét elteltével egyik pillanatban meg 50% aztán egyszer csak fogja magát és leesik 20% a toltottseg. Szerintetek valamit elbaszhattak a szerviz során, mert ugye feltarodik az akksi is ha hátlapot cserélnek. Megeri reklamálni?

#akkumulátor #iPhone #szerviz #telefonszerviz #Iphoneszerviz #Iphonepro
2023. febr. 13. 20:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hol szervizelték?
2023. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Megéri, de valszeg csak aksit fognak cserélni rendes áron.
2023. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért vagyok kiváncsi hogy hol csináltattad, mert ha valami kókler szervizben, akkor simán előfordulhat hogy a jó akksid helyett egy utángyártott vacakot tettek be, a tiedéből pedig kiüik a %-ot és a ciklosokat és eladják új, gyári akkuként.

Ha viszont a 4 hivatalos szerviz egyikében csináltattad, akkor menj vissza hozzájuk, mert tényleg valami hibát vétettek.

2023. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 egy elvileg profi iPhone spec szervizben

Ma felhívtam őket a srác egyből rá vágta le van a frissítve a legfrissebb IOS, épp nem volt mondta ha lefrissitem valszeg megoldja a gondot megtettem de ezután megint csinálta 2szer is…

Fel dobtam imgurra 2 képet amiken látszik ahogy hirtelen 50rol 20ra esik a százalék

[link]

2023. febr. 13. 21:05
 5/19 A kérdező kommentje:
Hat úgy nem hivatalos szerviz ahogy te gondolod és igen én is gondoltam ugyanerre nem e kilopták belőle a jó akksit, hat ez nagy para lenne
2023. febr. 13. 21:06
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudnám esetleg valahogy ezt ellenőrizni vagy bizonyítani ?
2023. febr. 13. 21:06
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az Apple hivatalos szervizek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Minden más profi, spec szerviz nem az.

Írd le légyszíves hogy melyikben csinálták hogy tudjuk oda ne menjünk!

Ellenőrizni csak szétszereléssel lehet.

2023. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem Bp, vidék egyelőre nem írom melyik holnap hívom őket és kezdek egyeztetni
2023. febr. 13. 21:28
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom esetleg olyan lehet h csak annyi gond van h valami kábel vagy csatlakozó kicsit szét csúszott szervizeles során? Vagy mindenképp komoly gond van
2023. febr. 13. 21:29
 10/19 A kérdező kommentje:
Vagy mi okozhatja ezt h egyik pillanatról a másikra veszít ennyit
2023. febr. 13. 21:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!