Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android Okostelefon: Melyik...

Android Okostelefon: Melyik programmal lehet .doc, .docx, .pdf fájlokat megnyitva szöveget kijelölni és másolni?

Figyelt kérdés

Számos document viewer alkalmazást letöltöttem és vagy nem lehetett benne kijelölni vagy előbb a szerkesztés gombra kellett kattintani (majd 1-1 alkalmazásban ekkor a billentyűzet is megjelent, amivel elfoglalta több, mint a fele képernyőt, és le kellett csukjam a billentyűzetet, hogy láthassam a szöveget) és azután pedig ide-oda ugrált a kijelölés. Ha pedig kész voltam egyik "oldalon" (tehát pl. az elején) a kijelöléssel, és áttértem a végére, akkor az elején lévő kijelölés elugrott. Én nem tudom, hogy mi történik vagy mi nem történik, de mind használhatatlan alkalmazások, amiket találtam.

Huawei P8 Lite-om van és Android 5-ös verzió, amit nem lehet frissíteni. Ennek a telefonban a beépített jegyzettömbjében rendesen lehet kijelölni és másolni. De erre nem volt képes 5-8 alkalmazás sem, amiket letöltöttem.

Köszönöm szépen előre is annak, aki tud segíteni!



2023. febr. 17. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Microsoft Office és Adobe Reader.
2023. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Ha csak másolni akarsz, szerkeszteni nem, e-book olvasó appok is jók.
2023. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!