Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó az Iphone?

Miért jó az Iphone?

Figyelt kérdés
Miért jó az Iphone? Szeretnék egyet hosszú távon kipróbálni, de olyan drágák, hogy telefonért nem éri meg kiadni annyit. A haverom Iphone 14 Pro Max telefonját használhattam fél napig, és őszintén szólva nagyon nincs sok különbség a Samsung középkategóriás telefonomhoz képest.

2023. febr. 21. 09:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
Haverodnak van pénze :D egyébként meg valakinek nem jön be az Android
2023. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
19%
#1 vagy már nincs. Vagy olyan hitelkonstrukcióban vette, ami tovább tart, mint a telefon.
2023. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%
Ha csak a telefonálást próbáltad ott tényleg nincs különbség, már ha a samsung le nem fagy hívás közben, mint ahogy kollégámé szokott
2023. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
37%
#1 vagyok, családtagomnak iPhone 13-ja van, nem cserélné le
2023. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Pl. halozatba lehet kotni a tobbi iPhone-nal, MacBookkal, iPaddel, AirPodsszal. Le nem cserelnem egyiket sem semmi masra, nem erdemes, mukodnek remekul. 😉😎🤷‍♀️❤️
2023. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
25%

Én nem tudom... de egy sima androidos okostelefon mitől olcsóbb? Bementem egy szaküzletbe árban semmi különbség nem volt egy használt Samsung Huawei és egy Iphone között. És a három telefon közül az Iphone volt mindig a vonzóbb.

Új telefonnál ugyanezt tapasztaltam ,nincs sok különbség köztük. Az ilyen jellegű kérdések és kritizáló válaszok inkább fanatikusok agyszüleménye.

2023. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Az iphonenak neve van, jól összerakott telefon.
2023. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%

"nincs sok különbség a Samsung középkategóriás telefonomhoz képest."

Akkor neked nem kell ájfón. Még egy régi elavult vacak sem. Ennyi.

Aki rudja is mire használni a csúcs ájfónt, annak van különbség.

2023. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
31%
Ember tanulj már meg írni.
2023. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

Ha nincs különbség a középkategóriás telódhoz képest akkor valószínűleg valami kínai kamu “ájfont” próbálgattál. És ez nem alma vs droid kérdés, de tényl hogy az apple a felső kategóriában versenyzik, tehát a felső kategóriás androidokkal lehetne összehasonlítani.

Nekem egy 5 éves használt iphone is ég és föld volt a középkategóriás droidomhoz képest.

2023. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!