Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung corby kijelzőcsere?

Samsung corby kijelzőcsere?

Figyelt kérdés
Szóval van egy corby-m ami leesett, ugyan úgy működik csak a kijelzőn annak az üveg lapnak vagy nem tudom minek a sarka elpattant, még nem is lóg bele a kijelző részbe, hanem a samsung felirat alatti rész sarka repedt el. Garanciás, de erre nyilván nem vállalnak garanciát. Szóval azt szeretném megtudni, hogy ilyenkor az egész kijelzőt kicserélik vagy csak azt a lapot? Kb mennyibe fog ez fájni nekem?
2010. okt. 5. 23:07
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Komplett előlapot kell keresned. Vaterán nézd meg, ott vannak olcsón ilyen cuccok.
2010. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, így hogy nézegettem rájöttem, hogy az érintőpanel sérült ami még vaterán sem a legolcsóbb, viszont amíg garis nem szeretnék maszekon belenyúlkálni, mert ha később lesz valami gond vele megint nyúlhatok zsebbe, úgyhogy nem lesz olcsó kör..
2010. okt. 5. 23:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!