Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet hívni az...

Miért nem lehet hívni az 50-es számokat vezetékes telefonról?

Figyelt kérdés
Van egy Inviteles vezetékes telefonom ami ugye már a Digihez tartozik... és van egy Digi mobilos 50-es körzetszámmal rendelkező mobilom... a vezetékes telefon ezt a számot nem tudja felhívni... mi lehet ennek az oka?

2023. márc. 4. 14:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaah, azt kifelejtettem, hogy vissza felé, azaz az 50-es számról tudom hívni a vezetékest...
2023. márc. 4. 14:31
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tárcsázod a számot?

0650?

003650-nel próbáltad már?

2023. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A második változattal eddig nem próbáltam, de most kipróbáltam, azzal működik :D


A 06-al miért nem megy? :D

2023. márc. 4. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Belföldi hívásnál működnie kéne...
2023. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az okok lehetnek különbözőek, de az egyik leggyakoribb ok az, hogy a vezetékes telefon esetleg nem tudja hívni a mobiltelefon 50-es körzetszámát, mert a mobiltelefon körzetszáma nem tartozik a vezetékes telefon előfizetőinek híváslehetőségei közé. Ebben az esetben érdemes ellenőrizni, hogy a vezetékes telefon előfizetői szerződése tartalmazza-e az adott körzetszámok hívását.


Egy másik ok lehet, hogy a mobiltelefon nincs bekapcsolva, nincs jel vagy nincs hálózatkapcsolat. Érdemes ellenőrizni a mobiltelefon állapotát, és ha szükséges, bekapcsolni vagy helyet változtatni, hogy jobb jelminőséget érjen el.


Ha ezek az opciók nem oldják meg a problémát, akkor érdemes felvenni a kapcsolatot a Digi ügyfélszolgálatával, és megkérdezni tőlük, mi lehet a probléma, és hogyan lehet azt megoldani.

2023. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!