Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használtan manapság...

Megéri használtan manapság Samsung s5 mini-t venni? Mi a véleményetek erről a telefonról?

Figyelt kérdés

Sos-be szeretnék egy okostelefont venni, és mivel több pénzt nem szeretnék rá áldozni, ezt találtam ideálisnak. Kíváncsi lennék véleményekre, akár ajánlásokra is ha tudtok ennél jobbat, de mindenképp gsm boltban szeretnék venni.


Köszii a válaszokat!



2023. márc. 5. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Mennyi is az az összeg, amennyit tudsz telefonra költeni?

A Samsung S5 mini nagyon elavult telefon, pld. 20.000Ft-ért már sokkal jobb telefonokat is kapsz.

2023. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

1-es vagyok.

Szét néztem jófogáson, miket találni 20.000 alatt:


[link]

Huawei Y6 2017

2Gb RAM, 16Gb ROM, 4 magos Kirin proci. Ideiglenes telefonnak/egyszerűbb használatra elmegy. 15.000Ft


[link]

Xiaomi Redmi 6

3Gb RAM, 32Gb ROM, ez már egy esélyesebb befutó. 15.000Ft


[link]

Honor 8

4Gb RAM, 32Gb ROM, én ezt venném, ha választani kéne. 20.000Ft.


[link]

iPhone 6s

2Gb RAM, 16Gb ROM. Ez csak azért került fel a listámra, mert a specifikációja ellenére igen gyors telefon még ma is. 15.000Ft.


Persze még mindig nem tudni, mennyit szánnál telefonra, mert még hosszú listát lehetne írni.

2023. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nagyon kösziii! 25K max amit szánok telefonra.
2023. márc. 6. 00:08
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Na valami ilyesmire érdemes lecsapni:

[link]

A többi felsorolt telefont én nagyon nem javaslom, mert abszolút használhatatlan kategóriába esnek.

Az iPhone 6S-sel talán még el lehet szórakozni, de én a 7 alá nem adnám.

2023. márc. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de iphone-t nem szeretnék..:)
2023. márc. 6. 07:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ez első sorban attól függ, hogy mennyire értessz hozzá. Régebbi készülékekből is ki lehet hozni a maximumot, ha viszont nem értessz hozzá, akkor jobban jársz egy olcsó modernnel.
2023. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. 20-25 ezerért “verhetetlen” egy iPhone 7, még a mai napig frissnek mondható szoftveresen (iOS 15-öt még megkapta), gyors is, a kamerája is abszolút vállalható.


Androidos telefont ennyi pénzért olyat kapsz, ami rohadt lassú lesz, hiszen egy Androidnak a 2 giga ram kevés, de egy iOS-nek még nagyjából elég.


Szóval kedves kérdező, gondold át szerintem, nem fognál mellé az iPhoneval.

2023. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fontolóra veszem, de nem furcsa egy picit ha egy iPhone ennyire olcsó használtan?...
2023. márc. 6. 20:23
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
nem furcsa. az iPhone 6s/7 már 8 illetve 7 éves telefon, tehát érthető hogy miért olcsó ennyire.
2023. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sosem volt meg iPhone-om, kissé félek hogy milyen lehet, hogy mennyire nehéz kezelni, állítgatni stb

Egyébként ha olyan régi, akkor nem elavult?

2023. márc. 6. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!