Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok zenét rakni...

Miért nem tudok zenét rakni az IPhoneomra iTunessel?

Figyelt kérdés
Valami probléma van régebben raktam már rá zenét, de most nem tudok. az írja a nem lett átmásolva, mert nem játszható le az iPhone-on. Help nagyon fel***szott már

2023. márc. 6. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
2023. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
iTunes-ban ctrl + O billentyű kombinációval lehet az adott fájlokat / mp3-akat be másolni. Majd iPhone a Zene alkalmazásban is meg fog jelenni. Persze az iTunes be másolásakor legyen a telefonod (iPhone) és a számítógéped is online.
2023. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem sikerül
2023. márc. 6. 19:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Jajj bocsánat a linkeket nem ide akartam... megint nyitva van 1000 ablak :D


Az iTunesba be tudtad importálni a zenéket? A gépen az iTunes-al le is tudod játszani ezeket a zenéket? Nem törölted ki a mappából mielőtt átmásolta volna az iTunes mappájába?

iPhone csatlakoztatva és fel van oldva?

Mi a pontos hibaüzenet?

2023. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj, csak néztem a sok apple watchot. Nem tudok semmit behúzni az iTunesba. Nem töröltem ki, a laptopon szól a zene.(mp3) csatlakoztatható van, látom a telefonom a gépen az itunesbe. Pontosan azt írja ki mikor beakarom húzni az zene mappába, hogy “ a ‘fájl címe’ nem lett átmásolva az … iPhonre-ra, mert nem játszható le ezen az iPhone-on.” Kérlek segíts, ha értesz hozzá, a sírás kerülget
2023. márc. 6. 19:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Régebben már másoltam at zenét, bár az előbb már annyira nyomogattam hogy az összes zeném eltűnt a telefonomról, szinkronizálás miatt.
2023. márc. 6. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Az iTunesban az iPhonera húzod rá a zenét?

Ha igen, akkor az lehet a hiba. Az iTunesbe importáld be és ez után szinkronizáld az iPhone-al.

2023. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt hogyan kell?
2023. márc. 6. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
2023. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nem sikerült, de nem próbálkozom tovább, mert agyvérzést kapok. Leállítottam a laptopot, legközelebb a video alapján próbálom. 💞
2023. márc. 6. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!