Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelzi sem hangjelzés...

Miért nem jelzi sem hangjelzéssel, sem üzenettel, ha üzenet érkezett a Messengerbe? Okostelefonra van telepítve a Messenger alkalmazás, ritkán használom, az igaz. Valamit át kellene állítani, hogy jelezze, ha jött üzenet? Mit, hol?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
A program ilyen vacak, nekem is gyakran nem jelez. Vagy mivel ritkán használod ,így a telefon "altatja"a programot.
2023. márc. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. márc. 13. 07:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy #1-es mondja. Menj be a beállításokba, keresd meg a messengert és ott valószínűleg tudod állítani, hogy altassa-e.
2023. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, köszi!
2023. márc. 13. 10:46
 5/10 A kérdező kommentje:

A telefon beállításaiba menjek? Ott beírtam a keresőjébe, hogy Messenger és nem talált semmit. Ilyenkor mi a helyzet?

Vagy hol kell beállítani?

2023. márc. 13. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung A52-esben az Akku és eszközkarbatartóban van, ezen belül az akkumulátor, majd pedig a háttérbeli használat korlátai. Itt lehet hozzáadni vagy eltávolítani azokat az alkalmazásokat amiket mélyaltatásba akarok tenni használaton kívül, vagy pedig mindig fusson a háttérben.
2023. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi.


Közben megtaláltam, hol kell beállítani, ott átállítottam vmit, vkit megkértem, hogy küldjön a Messengerben üzenetet. Egy alig hallható hang ugyan volt, de semmi felugró üzenet.

2023. márc. 13. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:

", de semmi felugró üzenet."


Arra van az értesítések menüpont a beállításokban.

2023. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ott minden meg van engedve. Akkor most mi...
2023. márc. 13. 12:27
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy segítetek.
2023. márc. 13. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!