Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone képernyőzár feloldása,...

Iphone képernyőzár feloldása, hogyan? Iphone 13 Pro Max

Figyelt kérdés

Belehet kapcsolni a képernyőzárat ugye, ha megnyomod 3x a leoldó gombot.

Eddig működött rendesen használtam is sokszor. Most nem tudom mi történt a frissítés miatt ugye, kiadott olyat, hogy rajzoljam körbe azokat a területeket amiket le akarok zárni. Mondom nem tudom mi ez rálépek arra, hogy mégse. Nyomkodom semmi. Megnyomom, hogy indítás erre ugyan úgy semmi.

Idegességembe leraktam gondolkozok, megfogom és húztam bal alulra meg jobb alulra csíkot véletlenül. De ugyan úgy semmi. Megnyomtam oldalt hosszan, hogy kikapcsolom erre leoldotta csak. Benyomom és már a nem érzékel semmit, de ott van hogy mégse, indítás meg minden.

Most bejött rajta, hogy kikapcsolás, de bárhol megnyomom semmi.

Áll magába a telefonom 46%on van éppen és kivan írva, hogy kikapcsolás leoldani se tudom.

Fogalmam sincs mit csináljak.


Megvárom míg lemerül aztán nem tudom mi lesz lehet megoldódik, de valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?



2023. márc. 19. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartsd nyomva a bekapcsoló gombot, talán fél percen is túl, lehet egy percig is kell.
2023. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csinálj egy kényszerített újraindítást!

Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot.

Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot.

Tartsa megnyomva az oldalsó gombot.

Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el az oldalsó gombot.


"Belehet kapcsolni a képernyőzárat ugye, ha megnyomod 3x a leoldó gombot."

Szerintem vagy a kapcsolóvezérlés, vagy az irányított hozzáférést kapcsoltad be.

A te értelmezésedben mi a képernyőzár?

Ha az oldalsó gombot nyomod háromszor, akkor a kisegítő lehetőségek jönnek be - elvileg... amit beállítottál.

2023. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen 2. arra gondolok: Szerintem vagy a kapcsolóvezérlés, vagy az irányított hozzáférést kapcsoltad be.

Elnézést csak annyira ideges vagyok, hogy a neve se jutott eszembe.


Megnyomtam amit mondtál most kilépett és ott van rendesen, hogy feltudom oldani. Bevan kapcsolva a FaceID meg 4 számjegyű kód van rajta, de ugye nem érzékel sehol semmit.

2023. márc. 19. 22:28
 4/4 A kérdező kommentje:

MEGVAN!

Az előbb nem nyomtam elég hosszan a gombot.

Köszönöm szépen a segítséget!

2023. márc. 19. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!