Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jó a térerő kijelzése a...

Mire jó a térerő kijelzése a telefonokon? Szerintem tök felesleges! Nem lehet valahogy kikapcsolni?

Figyelt kérdés
25 éve van mobilom. Akkor amikor ritka volt a térerő talán még volt értelme. De manapság nem látom értelmét, csak foglalja a kijelzőn a helyet. Ha van térerő akkor tudsz telefonálni, ha nincs, akkor nem. Amúgyis észreveszed ha nincs térerő. Minek ezt még pöttyökkel, vonalkákkal, színekkel jelezni? Nem lehet valahogy kikapcsolni?

2023. márc. 29. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
És amikor nem tudsz telefonálni, akkor mégis honnan tudod, hogy azért nem tudsz, mert nincs térerő, vagy egyéb szoftveres/hardveres hiba miatt? Hát nyilván a térerő jelzőből.
2023. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Morzsi007 ***** válasza:
55%
Sajnos még mindig vannak olyan helyek, ahol nincs térerő, de 5G-t nyomjuk. Vidéken, erdőkben, bizonyos útszakaszokon elég gyenge vagy el is fogy még mindig sajnos. Az 5G-vel még több adótorony szükséges, ha csak az lenne, akkor lennénk igazán bajban.
2023. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Bizony, ez hatalmas gond. Elvesz olyan 8×8 pixelnyi helyet. Bah. Száz korbácsütés a fejlesztőknek! Androidon simán ki lehet kapcsolni.
2023. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom pont arra a pár pixelnyi helyre van szükséged a sarokban :D Édes istenem erre a kérdésre kár volt az idődet pazarolni.
2023. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Szekus (is) vagyok, vannak pincés kocsmák, nekem pl. tudnom KELL, hogy ha lemegyek valahova, attól még el tudnak-e érni.


A kérdésednek ezerszer kevesebb értelme van, mint a térerő kijelzésnek.

2023. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szirty ***** válasza:
75%

Az akku töltöttségét se kéne kijelezni.

Egyrészt azt is észreveszed amikor lemerül, másrészt több helyet foglal mint a térerő kijelzése... :)

2023. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Az összes elemet ki lehet kapcsolni.
2023. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

Itt látok ötleteket:

[link]

A többieknek: szerintem nem véleményeket kért...

2023. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan,az a 2-3mm-es jel a felső sarokban "foglalja a kijelzőn a helyet"???

Mit tennél a helyére ami viszont nélkülözhetetlen de amiatt nem fér oda?

2023. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én andridomon úgy a legegyszerűbben, hogy a képernyő tetején lefele mozgatom az ujjam. Megjelennek az ikonok. Zöld körben fehérek. Rábökök srra, amit nem akarok látni és kész.
2023. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!