Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom megnézni Dominó...

Hol tudom megnézni Dominó kártyám érvényességi idejét telefonszám beírása alapján ?

Figyelt kérdés

2 db. 1 éves Telekom dominó készülékem van.

Hol, található meg az oldal ahová beírom a mobilszámot és megtudom az érvényesség idejét ?


Köszönöm, ha segítesz !



2023. ápr. 28. 09:11
 1/7 Szirty ***** válasza:

Azt nem tudom, de alternatív megoldás:


Írd be abba a készülékbe amelyikben a dominó kártya van hogy:

*102#

és nyomd a hívás gombot.


kapni fogsz egy üzenetet amiben benne van az egyenleged és az érvényesség dátuma.

2023. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Bővebben:

[link]

2023. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
telekom applikációval
2023. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Talán rosszul fogalmaztam bocsi. Az Ėves dominokårtyam lejåratåra gondoltam.Ezt szeretnėm megtudni? Volt a Telekomnak egy oldala,ahol telfonszåm beutėse után kiírta az ėvet,hónapot,napot..
2023. ápr. 29. 13:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnėzėst vėn ember vagyok 😣
2023. ápr. 29. 13:26
 6/7 Szirty ***** válasza:

Már írtam. Beírod hogy *102#

A készülék meg kiírja az egyenleget és az érvénesség végét (év, hónap, nap).

Nem hiszem hogy ennél egyszerűbb és/vagy gyorsabb web oldalakat turkálni vagy applikációval szöszmötölni.

Ez nem felel meg? Nincs kéznél a készülék?

2023. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az adategyeztetésről meg küldenek sms-t hogy mikor esedékes,többi meg *102# hívás ahogy előttem írták
2023. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!