Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-nál (vagy egyéb...

Vodafone-nál (vagy egyéb helyen) van lehetőség készülékcserére?

Figyelt kérdés

Decemberben vettem részletre egy Samsung S22-t részletre, csak az a problémám hogy az aksi rosszul teljesít, meg néha szaggat. Tehát egy Samsung S23-ra cserélném le, ami teljesítményben sokkal jobb és aksija is 2 órával tovább bírja.

Van arra lehetőség, hogy a tőlük vásárolt S22-t lecseréljem S23-ra? És ha igen, akkor milyen feltételek vannak, vagy a szerződésem hogy fog kinézni? Volt aki már hasonló cipőben járt?


2023. máj. 15. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Segítség:


[link]

2023. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit #1 linkelt, viszont előtte ki kell fizetned a hátralevő részleteket, amit utána a beszámításkor visszakapsz, azaz annyit amennyiért beszámítják a régi készüléket, mert nyilván nem teljesáron fogják.
2023. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha van hűségidőd akkor meg kell várni hogy lejárjon és utána tudsz cserélni.

Vagy ki kell fizetni az S22-t és utána tudsz cserélni

Vagy megveszed az S23-at listaáron

De várjunk csak!!!! Van olyan androidos telefon ami szaggat és nem jó az akksija? Nekem ez új... én mindig azt hallom, hogy az ájfón nem jó, az android jó! Akkor most hol az igazság? Az egész eddigi életem hazugság volt????

2023. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!