Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumulátor üzemidőben és...

Akkumulátor üzemidőben és tartósságra Samsung S23 vagy Iphone 13 a jobb választás?

Figyelt kérdés
Oké, hogy Android és Ios de nem ezt nézném. Akksi és megbízhatóság a fontos.
2023. máj. 21. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha az akksira törekszel, akkor Samsung.

Ha tartósságra akkor iPhone.

2023. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesztek alapján mindkettő üzemideje hasonló. Böngészésnél a 13, játéknál és videóbézésnél az S23 bírja tovább. Akkumulátor élettartamban (vagyis az az idő ameddig nem kell akksit cserélni) a Samsung a jobb. Tartósságra azt tudom mondani hogy mindkettő ki fog bírni minimum 5 évet és még használhatók lesznek. Ha választanom kéne akkor csak azért döntenék a Samsung mellett mert abban van zoomkamera, amúgy nagyon hasonló a két telefon.
2023. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne ezen filózz.

Kezdődik a Cool túra a Paramount Network-ön. :D

2023. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az Iphone telónál mennyi idönként kell akksit cserélni?


Nekem csak telefonálásra napi 10-20 perc továbbá havi 5-6 alkalommal netbankolni és napi szinten megnézni a kamerákat amik otthon vannak.

Ebből adódóan nem lenne naponta töltve a telefon.


Tudom ezért nem érdemes ilyen drága telefonban gondolkozni, de a minőséget nézem.

2023. máj. 21. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az Iphone telónál mennyi idönként kell akksit cserélni?"


Pontosan ugyanannyi időnként, mint más telefonoknál. Nem valami negyedik dimenziós szuper akksi van bennük.


"Ebből adódóan nem lenne naponta töltve a telefon."


Komolyan nem értem, hogy miért szívfájdalom az az embereknek, ha naponta fel kell pattintani töltőre azt a nyamvadt telefont 20 percre. Te zuhanyzás közben is a kezed ügyében szeretnéd tudni?

Nincs olyan csúcskészülék, ami kompakt méretű és üzembiztosan, hosszú távon is tud 2 napnyi használatot. Persze, új korában, meg ha tényleg nem basztatod és 100%-ról közel 0-ig meríted, akkor igen, de nem ez a normális felhasználás szerintem.


Összességében valószínűleg az S23 sok szempontból jobb választás, ráadásul másfél évvel újabb telefon, mint az iPhone 13.

- Modernebb és gyorsabb háttértár a 256 gigás változat esetén.

- Több memória. (Igen, tudom én, hogy az iOS remekül kezeli a memóriát, de az OneUI is és kétszeres a különbség...)

- Erősebb processzor.

- Plusz egy kamera, az iPhone nem rendelkezik telefotó kamerával.

- Magasabb képfrissítési ráta.


Annak ellenére, hogy iPhone 13-mam van, túl sok előnyt nem tudnék mondani a 13-hoz. Sőt, igazából semmi olyat, ami objektív.


"Tudom ezért nem érdemes ilyen drága telefonban gondolkozni, de a minőséget nézem."


Üzemidő miatt jobban járnál egy középkategóriás telefonnal. Azok is bőven jól használhatóak 3-4 évig.

2023. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ezen a kettőn gondolkodok, de mivel most is iphoneom van, ezért valószínűleg az iphonet fogom venni. Akkuban kb ugyan az a kettő, Kamerában lehet, hogy fotóban jobb az s23, de videóban pedig a 13 a jobb. Teljesítményben meg kb ugyan azt tudja mindkettő. A támogatás meg még mindig ugyanannyi mindkettőre, mert az apple egy évvel tovább támogatja a mobiljait. ebből a 13-nak már elment egy év.
2023. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!